Tylu gwiazd nie było nawet na premierze "Bonda"! Penelope Cruz, modelki Victoria's Secret, Jennifer Aniston z mężem, a nawet Anna Wintour [DUŻO ZDJĘĆ]

Najpiękniejsze modelki świata na wybiegu, cudowna Penelope Cruz w sukni od Balmain oraz Kendall Jenner na czerwonym dywanie.

"Zoolander 2" todruga część hitowej komedii, która obnażyła kulisy świata mody i show-biznesu. To też druga część filmu, który wywindował Bena Stillera i Owena Wilsona do komediowej pierwszej ligi Hollywood. "Zoolander" z 2001 roku uchodzi dziś za film kultowy - pojawili się w nim m.in. Donald Trump i David Bowie, a także śmietanka świata mody z tamtych czasów - Claudia Schiffer, Carmen Kass, Tom Ford, jak również gwiazdy, które były wtedy bardzo "hot" - Paris Hilton, Lenny Kravitz i Gwen Stefani. "Zoolander 2" ma być jeszcze ostrzejszy, śmieszniejszy, a branża fashion podobno została poważnie upokorzona (oczywiście z przymrużeniem oka).

 

Warto dodać, że w "Zoolander 2" obok sprawdzonego teamu Stiller + Willson zobaczymy także piękną Penelope Cruz. Świat mody i show-biznesu reprezentują natomiast: Justin Bieber, Ariana Grande, Kim Kardashian, Kanye West, Kate Moss (!), Marc Jacobs i Anna Wintour. Ta ostatnia zjawiła się zresztą na galowej premierze filmu:

Anna Wintour, left, and Fred Armisen attend the world premiere of Evan Agostini / Evan Agostini/Invision/AP

Sama premiera miała natomiast oprawę godną pokazu mody z Paris Fashion Week. Poza czerwonym dywanem przed gośćmi rozciągał się profesjonalny wybieg, po którym w rytm energetycznej muzyki przeszły najpopularniejsze obecnie modelki na świecie - Gigi Hadid (ponad 13 milionów fanów na Instagramie) i Irina Shayk (prawie 5 milionów followersów). Dziewczyny prezentowały wzorzyste sukienki od Marca Jacobsa:

 

Pokaz oglądały m.in. Kendall Jenner z mamą Kris Jenner, Milla Jovovich, Naomi Campbell czy aniołek Victoria's Secret - Adriana Lima. Na premierze zjawili się także eleganccy Jennifer Aniston i Justin Theroux, a także Susan Sarandon z synem, czy modelki Ana Beatriz Barroz i Izabel Goulart. Aż tylu gwiazd show-biznesu i świata mody nie było chyba na żadnej innej premierze. Ciekawe tylko, czy to, co widziały na ekranie, przypadło im do gustu...

DUŻO ZDJĘĆ z premiery "Zoolander 2" znajdziecie w naszej GALERII>>