Doda i Ramona Rey, czyli dwie nietuzinkowe stylizacje na pokazie Maison Anoufa. Która wyglądała lepiej? [ZAGŁOSUJ]

Tego wieczoru dwie piosenkarki mocno się wyróżniały na tle innych gości. Jedna wyglądała niczym hinduska księżniczka, druga w stylu Nicki Minaj.

Mówi się, że na czerwonym dywanie dziś już ciężko czymkolwiek zaskoczyć. Bo widzieliśmy już chyba wszystko - i kontrowersyjne kreacje (na przykład pamiętna sukienka z mięsa), i niebanalne dodatki (wspomnijmy choćby nakrycia głowy Lady Gagi czy Michała Witkowskiego), jak i sporo golizny (pamiętacie słynne sukienki Rihanny, Beyonce czy J.Lo i Anji Rubik ?). A jednak Doda i Ramona Rey zrobiły swoim fanom niemałą niespodziankę. Dorota z ponętnej Brigitte Bardot zamieniła się w bollywoodzką gwiazdę, zaś Ramona Rey zafundowała sobie tęczową szaloną fryzurę trochę w stylu zwariowanej Nicki Minaj.

Ramona Rey, Doda Kolaż Lula.pl/WBF

Obie piosenkarki pojawiły się na wtorkowym pokazie francuskiej marki z polskimi korzeniami - Maison Anoufa. Pokaz odbył się w warszawskim hotelu Bristol, a o szczegółach kolekcji "Renaissance" przeczytacie tutaj . Ramona Rey wybrała na tę okazję total look od Maison Anoufa. Miała na sobie skórzany top z ozdobnymi białymi aplikacjami, a do niego długą spódnicę z koronki ze skórzanymi naszywkami. Jednak głównym elementem odważnej stylizacji była oczywiście fryzura. Otóż wcale nie była to peruka, a kolorowe włosy zostały doczepione do ciemnych loków artystki pasmo po paśmie. Całość powstała w atelier Jagi Hupało, odpowiada za nią stylista Damian Witkowski. Tak, było to dość pracochłonne, ale dla takiego efektu było warto.

 

Z kolei Doda wystąpiła w koronkowej "małej czarnej" z aplikacjami w kształcie róż. Sukienkę zaprojektowała Anna Brodzińska z domu mody Brodzińska Atelier. Do wydekoltowanej sukienki z rękawami-dzwonami w stylu Dolce & Gabbana Doda dobrała hinduską ozdobę na włosy, tzw. tikka. Do tego doszedł modny kolczyk w nosie, czyli septum. Pierwszy raz Dorota pochwaliła się takim wizażem na tygodniu mody w Paryżu, gdzie jej stylizacja zrobiła furorę. Jak widać, gwiazda wciąż zamierza inspirować się stylem orientalnym.

 

Na pokazie Maison Anoufa pojawiły się również inne gwiazdy, jak Dorota Gardias, modelka Edyta Zając, czy Rafał Jonkisz i Rafał Maślak. Ale to Dorota i Ramona skupiły na sobie uwagę wszystkich. Wizerunek której z nich spodobał wam się bardziej? Zagłosujcie w naszej SONDZIE

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z POKAZU MAISON ANOUFA>>

Więcej o: