Weronika Rosati w biżuterii za ponad 2 i pół miliona złotych! [ZDJĘCIA]

Drogocenny zestaw biżuteryjny Rosati miała na sobie podczas festiwalu w Berlinie. Kolekcja jest inspirowana filmem "Kleopatra" z Elizabeth Taylor.

Na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie mogliśmy oglądać sporo polskich gwiazd. Magdalena Cielecka dwa razy zadała szyku na czerwonym dywanie, stylowo prezentowały się także aktorka Julia Kijowska oraz członkini jury, reżyserka Małgorzata Szumowska.

 

Berlinale 2016EastNews

 

Właśnie się okazało, że na Berlinale gościła także Weronika Rosati. Aktorka została zaproszona na festiwal przez luksusową markę biżuteryjną Bulgari, która zorganizowała wyjątkową galę Night of the Icons w eleganckim Hotel Noir. Na gali pojawiła się między innymi księżniczka Marie-Louise Wittgenstein, oficjalna ambasadorka marki:

 

Night of the Icons to wieczór poświęcony ikonoicznym modelom z dawnych kolekcji Bulgari, między innymi zdobionych motywem Serpenti z lat 40 XX wieku. Fanką biżuterii z motywami węża była m.in. Elizabeth Taylor. Jak wiadomo, jej wielką fanką jest Weronika Rosati. Bransoletę z wężem, którą Taylor nosiła w legendarnym filmie "Kleopatra", Weronika miała na swoim nadgarstku tej nocy:

 

Cały diamentowy zestaw od Bulgari, w jakim zaprezentowała się polska aktorka, jest wart ponad 2,5 mln złotych. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: