Joanna Przetakiewicz i Kasia Struss na balu u supermodelki Natalii Vodianovej [DUŻO ZDJĘĆ]

Polki bawiły się w towarzystwie Karlie Kloss, Petry Nemcovej i Natashy Poly. Salę balową zamieniono w wielkie i kolorowe wesołe miasteczko.

Natalia Vodianova to jedna z najsłynniejszych modelek na świecie. Dziś, gdy ma 33 lata (co w świecie modelingu jest już poważnym wiekiem), bardziej niż na wybiegach i kampaniach reklamowych skupia się na działalności charytatywnej. Natalia pochodzi z bardzo ubogiej rodziny. Była wychowywana tylko przez matkę, a żeby dorobić do rodzinnego budżetu, sprzedawała na targu warzywa. Jej młodsza siostra, Oksana, cierpi na autyzm oraz porażenie mózgowe. Jak zawsze podkreśla Natalia, Oksana jest jedną z najbliższych jej osób. To właśnie pod jej wpływem modelka powołała fundację charytatywną Naked Heart, która wspiera ubogie i zmagające się z różnymi chorobami rosyjskie dzieci. Symbolem fundacji jest duże czerwone serce, a jej twarzą sama Vodianova.

Fundacja Naked Heart co roku organizuje elegancką galę charytatywną. Tym razem przyjęcie odbyło się w ramach London Fashion Week. Natalię zawsze wspierają jej sławne koleżanki z branży - Karlie Kloss, Lara Stone, Toni Garnn, Natasha Poly czy Petra Nemcova. Zawsze, jeśli tylko mogą, są obecne na galach. W tym roku stawiły się w komplecie. Dołączyła do nich także polska supermodelka - Kasia Struss .

Struss miała na sobie tego wieczoru seksowną aksamitną suknię z głębokim dekoltem i równie głębokim rozcięciem na dole. To projekt polskiej marki La Mania. Dyrektor kreatywna La Manii, Joanna Przetakiewicz, również była obecna na balu Natalii Vodianovej. Miała na sobie welurową suknię wieczorową La Manii, a na nią zarzucony żakiet. Zdjęciami z wydarzenia Przetakiewicz dzieliła się na swoim Instagramie:

Gospodyni imprezy, prześliczna Vodianova, wystąpiła w bordowej cekinowej sukience mini od Calvina Kleina oraz w diamentowej biżuterii marki Messika. Na przyjęciu w Londynie pojawili się także Elena Perminova z mężem, słynna dziennikarka "Vogue" Suzy Menkens, a także modelki Sasha Luss, Erin O'Connor i MariaCarla Boscono oraz projektantka Ulyana Sergeenko, a także Demi Lovato i Amber Le Bon. Zdjęcia z gali Naked Heart znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: