Gwiazdy na urodzinach magazynu "Joy"

Urodziny czasopisma "Joy" już za nami. Jedne gwiazdy wyglądały zupełnie dobrze, inne nie popisały się znajomością podstawowych zasad ubioru. Sprawdźcie kto zaliczył wpadkę, a kto olśniewał!

Impreza z okazji urodzin czasopisma "Joy" już za nami. Wczoraj pisałyśmy o pokazie Dawida Wolińskiego z udziałem trzech uczestniczek programu "Top Model. Zostań Modelką", który odbył się w ramach imprezy (TUTAJ). Dzisiaj przedstawiamy Wam innych gości i ich stroje.

Naszym zdaniem najlepiej wyglądała Agnieszka Szulim - miała fantastyczną spódnicę w zielonym kolorze i czarną resztę stroju, która nie odwracała uwagi od "bohaterki" stylizacji. Niczego odmówić nie można także Zofii Zborowskiej, Annie Ibisz oraz dziewczynom z "Top Model". Na szczególnie wyróżnienie zasługuje Mariola Bojarska-Ferenc, która mimo wieku wygląda wystrzałowo! Apelujemy za to do Marysi Góralczyk, by przestała nosić te ciężkie kozaki na czerwony dywan oraz do Patrycji Kazadi, by wyrzuciła te bezkształtną narzutę w ciemny kąt, do którego nigdy nie zagląda. Pani Ewie Wiertel przekażemy tylko jedno - znajomość jednego trendu nie czyni z nas super-stylistek. Lepiej ubrać się mniej efektownie, a dobrze, niż do tak barwnej stylizacji dobrać czarne buty i kiczowatą torebkę w infantylny wzór.

Obejrzyjcie GALERIĘ i wybierzcie swój hit i kit tej imprezy!

Gwiazdy na urodzinach magazynu Joy

Więcej o: