Która lepiej: Drew Barrymore czy Scarlett Johansson?

Obie gwiazdy prawie równocześnie zmieniły swoje blond włosy na rude. Po raz kolejny, w tym samym czasie zmieniły go na odcień wiśniowy. Której z nich pasuje on lepiej?

Najpierw kolor włosów zmieniła Drew Barrymore. Było to niemałym zaskoczeniem. Zwłaszcza dlatego, że gwiazda była propagatorką jednego z najmodniejszych trendów w koloryzacji włosów ostatnich lat. Mowa oczywiście o two tone hair. To właśnie Drew Barrymore jako jedna z pierwszych zdecydowała się na ciekawe "odrosty".

Kiedy jednak koloryzacja stała się trendem, który niemal natychmiast znalazł całą rzeszę innych zwolenniczek - Drew postawiła na inną modną w tym sezonie zmianę koloru. Jej włosy stały się rude. Dziś aktorka zdecydowała się na jeszcze jedną drobną zmianę - jej rudy kolor nabrał wyrazistego, wiśniowego odcienia.

Zupełnie tak samo jak w przypadku Scarlett Johansson. Aktorka, która znana jest na arenie międzynarodowej głównie jako seksowna blondynka - zdecydowała się na powrót do rudości. Chwilę potem zmieniła ten kolor na jeszcze bardziej intensywny, bardzo podobny do tego, który wybrała Drew Barrymore.

Zobaczcie wszystkie metamorfozy obu gwiazd i zagłosujcie w naszej sondzie, która z nich wygląda lepiej w wiśniowym kolorze włosów!

Rudy kolor włosów to numer jeden w tym sezonie

Scarlett Johansson zamienia blond na rudy

Scarlett Johansson

Drew Barrymore

Zobaczcie też:

Rihanna i jej fryzura w stylu Pin - Up Girl

Rihanna

Która gwiazda prezentuje się lepiej w tym kolorze włosów?