Metamorfozy Kelly Osbourne

Swoją karierę i rozpoznawalność zawdzięcza reality show. Zobaczcie jej drogę od zbuntowanej pulchnej nastolatki do stylowej celebrytki, która cieszy się niesłabnącą popularnością.
Metamorfozy Kelly Osbourne Przebyła drogę od pulchnej nastolatki do celebrytki o wielkiej popularności Swoją karierę i rozpoznawalność zawdzięcza reality show. Przebyła drogę od zbuntowanej pulchnej nastolatki do celebrytki, która cieszy się wielką popularnością. Kelly Osbourne rozpoczęła karierę występując w rodzinnym reality show "Rodzina Osbourne'ów". Wówczas była tylko córką znanego wokalisty. Grubiutka nastolatka, która prowokowała swoim strojem, wulgarnym zachowaniem i ciągłymi zmianami koloru włosów. Dziś Kelly dorosła i stała się znacznie bardziej dojrzała. Przez ostatnie lata bardzo schudła, a dziś jest wręcz uzależniona od treningów na siłowni. Już od dawna jest wierna swoim blond włosom. Celebrytka zajęła się również projektowaniem, a w przeciągu kilku ostatnich miesięcy wzięła udział w kilku naprawdę ciekawych projektach. Została między innymi twarzą promującą kolekcję Material Girl. Zastąpiła występującą wcześniej w tej roli Taylor Momsen. Dziś trudno uwierzyć, że Kelly wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Jej styl, sposób ubierania i czesania przez lata uległ drastycznej zmianie.

Kelly Osbourne rozpoczęła karierę występując w rodzinnym reality show: Rodzina Osbourne'ów. Wówczas była tylko córką znanego wokalisty. Grubiutka nastolatka, która prowokowała swoim strojem, wulgarnym zachowaniem i ciągłymi zmianami koloru włosów. Dziś Kelly dorosła i stała się znacznie bardziej dojrzała. Przez ostatnie lata bardzo schudła, a dziś jest wręcz uzależniona od treningów na siłowni. Już od dawna jest wierna swoim blond włosom.

Celebrytka zajęła się również projektowaniem, a w przeciągu kilku ostatnich miesięcy wzięła udział w kilku naprawdę ciekawych projektach. Została między innymi twarzą promującą kolekcję Material Girl. Zastąpiła występującą wcześniej w  tej roli Taylor Momsen.

Dziś trudno uwierzyć, że Kelly wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Jej styl, sposób ubierania i czesania przez lata uległ drastycznej zmianie.

Obejrzyjcie naszą galerię i przekonajcie się jaką drogę przeszła, by dojść do punktu, w którym jest dziś.

Kelly Osbourne

Zobacz też:

Gwiazdy bez makijażu - zobaczcie różnicę!

Gwiazdy bez makijażu