Pierwsze zdjęcia Katy Perry po metamorfozie!

Gwiazdy masowo zaczęły zmieniać kolor włosów na rudy! Fali, dała się ponieść również Katy Perry. Zobaczcie pierwsze zdjęcia artystki w nowej odsłonie.
Katy Perry po metamorfozie Gwiazdy masowo zaczęły zmieniać kolor włosów na rudy! Gwiazdy masowo zaczęły zmieniać kolor włosów na rudy! Fali dała się ponieść również Katy Perry, która zmieniła odcień swoich naturalnych włosów Gwiazdy masowo zaczęły zmieniać kolor włosów na rudy! Fali dała się ponieść również Katy Perry. Wśród gwiazd zmiany koloru włosów na rudy stały się już właściwie trendem! W cieplejszym sezonie stawiają na wyraziste metamorfozy. Wśród nich znalazła się również Katy Perry, która od lat była wierna swemu czarnemu kolorowi włosów. Innowację stanowiły dla niej zawsze kolorowe peruki, tym razem postawiła jednak pójść o krok naprzód i zupełnie zmieniła odcień swoich (tym razem) naturalnych włosów. Informowaliśmy o tym fakcie w zeszłym tygodniu, jednak dopiero teraz pojawiły się zdjęcia, na których możemy podziwiać efekty metamorfozy w pełnej krasie. Trzeba przyznać, że artystka prezentuje się naprawdę dobrze. Przewidywaliśmy, że rudy kolor włosów podkreśli dodatkowo jej żywą osobowość i wcale się nie pomyliliśmy. Na zdjęciu piosenkarka promuje swoje perfumy Purr, które wprawdzie zostały wprowadzone na rynek już kilka miesięcy temu - wciąż zaliczane są do perfumeryjnych nowości. A ponieważ jest to pierwszy zapach, które swoim własnym nazwiskiem sygnuje Katy Perry, pilnie przykłada się do tego, by były jak najlepiej reklamowane.

Wśród gwiazd zmiany koloru włosów na rudy stało się już właściwie trendem! W cieplejszym sezonie stawiają na wyraziste metamorfozy. Wśród nich znalazła się również Katy Perry, która od lat była wierna swemu czarnemu kolorowi włosów. Innowację stanowiły dla niej zawsze kolorowe peruki, tym razem postawiła jednak pójść o krok naprzód i zupełnie zmieniła odcień swoich (tym razem) naturalnych włosów.

Informowaliśmy o tym fakcie w zeszłym tygodniu, jednak dopiero teraz pojawiły się zdjęcia, na których możemy podziwiać efekty metamorfozy w pełnej krasie.

Trzeba przyznać, że artystka prezentuje się naprawdę dobrze. Przewidywaliśmy, że rudy kolor włosów podkreśli dodatkowo jej żywą osobowość i wcale się nie pomyliliśmy.

Na zdjęciach - piosenkarka promuje swoje perfumy Purr, które wprawdzie zostały wprowadzone na rynek już kilka miesięcy temu - wciąż zaliczane są do perfumeryjnych nowości. A ponieważ jest to pierwszy zapach, które swoim własnym nazwiskiem sygnuje Katy Perry - pilnie przykłada się do tego, by były jak najlepiej reklamowane.

Katy Perry w rudych włosach

Katy Perry promuje swój zapach w Meksyku

W którym kolorze waszym zdaniem piosenkarka prezentowała się lepiej?

Zagłosujcie w naszym sondażu!

Katy Perry w rudych włosach

Zobacz też:

Rudy kolor włosów numer jeden w tym sezonie

Rudy kolor włosów to numer jeden w tym sezonie

 

Makijaż w stylu Katy Perry - zobacz, jak go zrobić!


W którym kolorze włosów Katy Perry prezentuje się lepiej?