Gwiazdy na prezentacji kolekcji Christian Louboutin

Wczoraj w warszawskim butiku na Moliera 2 odbyła się uroczysta prezentacja kolekcji słynnego szewca Christiana Louboutina, na którą tłumnie zawitały gwiazdy i gwiazdki.

Jedna z najsłynniejszych, luksusowych marek obuwia słynąca z charakterystycznej, czerwonej podeszwy cieszy się wielką sławą i pożądaniem wśród celebrytek. Gwiazdy doskonale zdają sobie sprawę, że nie ma wielu tak charakterystycznych butów, jak tzw. louboutiny, które są symbolem dobrego smaku, elegancji i statusu materialnego. Dlatego na prezentacji kolekcji Christian Louboutin, która od wczoraj będzie można kupić w butiku na Moliera 2, pojawiło się wiele znanych i mniej znanych kobiet.

Wielką fanką "czerwonej podeszwy" jest Dorota Rabczewska - Doda, która wyglądała fenomenalnie w beżowej, skórzanej minisukience i błękitnych butach. Naszą uwagę przyciągnęła również stylizacja Ewy Kuklińskiej, która postawiła na bardzo modne w tym sezonie odważne zestawienia kolorów. Lidia Popiel zachwyciła nas torbą, a Kasia Zielińska kolorowymi butami. Minus należy się Annie Wendzikowskiej za fatalny wybór koloru i fasonu sukienki.

Zobaczcie stylizacje gwiazd - GALERIA!

 

Więcej:

Nasza relacja z wydarzenia + wideo!

Christian Louboutin na Moliera 2 - prezentacja kolekcji na jesień 2011

Buty Louboutin dostępne w Polsce

Christian Louboutin

Więcej o: