Która lepiej: J.K. Rowling czy Rihanna?

7 lipca odbyła się w Londynie premiera ostatniej części Harry'ego Pottera. Pojawiła się na niej J.K. Rowling w sukni od Oscara de la Renta. W podobnej kreacji wystąpiła wcześniej Rihanna. Która z nich prezentuje się w niej lepiej?

Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część II - tak brzmi tytuł ostatniej już ekranizacji słynnej książki J.K Rowling. Przygody czarodziejów z Hogwartu podbiły serca fanów na całym świecie. Wszystkie książki okazały się absolutnym hitem, podobnie jak późniejsze ekranizacje filmowe.

7 lipca odbyła się w Londynie premiera ostatniej już części. Wieczór obfitował naturalnie w wiele wzruszeń. Naturalnie pojawiła się tam również autorka książek - J.K Rowling. Pisarka założyła na tą wyjątkową okazję - suknię projektu Oscara de la Renta, która pochodzi z wiosenno-letniej kolekcji 2011 roku. Zielony odcień kreacji ładnie komponował się z karnacją i kolorem włosów Rowling. Pastelowy kolor róż na sukni, został zestawiony z identycznym kolorem torebki.

Dodatek stanowiła również złota biżuteria z różowymi kamieniami oraz podobny kolor lakieru do paznokci.

J.K. Rowling na londyńskiej premierze ostatniej części Harry'ego PotteraJ.K. Rowling na londyńskiej premierze ostatniej części Harry'ego Pottera

Tą samą suknię, w nieco innym zestawie kolorystycznym miała już na sobie Rihanna na BRIT Awards 2011 w lutym.

Kreacja była identyczna jak na wybiegu projektanta w Nowym Jorku. Miała biały kolor, natomiast kwiaty były czerwone.

W tym przypadku projekt Oscara de la Renty również prezentował się imponująco, zwłaszcza, że podobnie jak w przypadku J.K. Rowling - suknia idealnie pasowała do urody Rihanny, która oprócz biżuterii, zrezygnowała z dodatków.

Rihanna reacts after winning the award for International Female Solo Artist during the Brit Awards 2011 at The O2 Arena in London, Tuesday, Feb. 15, 2011. (AP Photo/Joel Ryan)Oscar de la Renta, wiosna lato 2011

Która z nich prezentowała się lepiej w kreacji projektanta?

Która lepiej: J.K. Rowling czy Rihanna?