Jennifer Aniston - jak lepiej?

Jennifer Aniston ostatnio zmienia się jak kameleon. W której sukience wygląda lepiej?
Aniston odważnie Jennifer Aniston ostatnio zmienia się jak kameleon. Jennifer Aniston postanowiła zaskoczyć swoich fanów na londyńskiej premierze filmu "Szefowie wrogowie". Pojawiła się w obcisłej, skórzanej sukience Celine. Jennifer Aniston zawsze była typem dziewczyny z sąsiedztwa - fakt, że pięknej i kobiecej. W kwestii stylu raczej nigdy nie można było jej nic zarzucić, oprócz... zachowawczości. Obcisłe, beżowe sukienki i dodatki komponowane pod kolor stały się niemal jej znakiem rozpoznawczym. Aktorka ostatnio próbowała jednak odejść od stonowanego wizerunku. Czy jej się udało? Jennifer postanowiła zaskoczyć swoich fanów dwa dni temu, na londyńskiej premierze filmu "Szefowie wrogowie". Na konferencji prasowej pojawiła się w obcisłej, skórzanej sukience Celine i odkrytych sandałkach. Podczas uroczystej premiery wróciła do bardziej kobiecego, romantycznego looku - jej sukienkę zaprojektował Valentino Couture. Trudno ocenić, w której odsłonie gwiazda wyglądała bardziej atrakcyjnie. Czy odważne sukienki do niej pasują?

Jennifer Aniston zawsze była typem dziewczyny z sąsiedztwa - fakt, że pięknej i kobiecej. W kwestii stylu raczej nigdy nie można było jej nic zarzucić, oprócz... zachowawczości. Obcisłe, beżowe sukienki i dodatki komponowane pod kolor stały się niemal jej mundurkiem.

Co jakiś można dostrzec w aktorce próbę odejścia od bezpiecznego wizerunku. Czy udaną?

Jennifer postanowiła zaskoczyć swoich fanów dwa dni temu, na londyńskiej premierze filmu "Szefowie wrogowie".

Na konferencji prasowej pojawiła się w obcisłej, skórzanej sukience Celine i odkrytych sandałkach. Podczas uroczystej premiery wróciła do bardziej kobiecego, romantycznego looku - specjalności Valentino Couture.

Który look do niej bardziej pasuje? Głosujcie!

 

Gwiazdy na imprezie Miu Miu - która wyglądała najlepiej?

Jennifer Aniston lepiej wygląda:
Więcej o: