#bundrop, czyli nowy hit Instagrama. Ty też chciałabyś pokazać to w internecie?

Przeczytajcie o nowej dziwnej modzie na Instagramie i sprawdźcie, o co chodzi.

Świat podbiła nowa moda na bundrop, czyli rozpuszczanie koka i nagrywanie tego na wideo. Swoimi doświadczeniami oczywiście dzielimy się na Instagramie. Filmiki publikowane są w zwolnionym lub naturalnym tempie, ważne jest opatrzenie ich odpowiednimi hasztagami.  Musi się tu oczywiście znaleźć #bundrop i #hair.  Opcjonalnie #l4l, co ma za zadanie zwiększyć liczbę polubień pod naszym 'dziełem'. Na Instagramie możemy podziwiać już sporą kolekcję nagranych "bundropowych" filmików, jest ich już około dwa tysiące. Za to na jeden filmik przypada od kilku do kilkunastu tysięcy wyświetleń! Krótkie filmiki z różnych stron świata nagrywane są w domach, szkołach czy na imprezach.

Fluid Hair Painting #BunDrop ??

Film zamieszczony przez użytkownika KL Christoffersen (@mermicornhair)

 

Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów. Warto zadbać o to, aby były lśniące i czyste. Jako, że filmik nagrywany jest z tyłu, odpowiednia stylizacja ma wpływ na efekt. Bluzka z wycięciem na plecach czy delikatna koronka na pewno przykują wzrok.

Filmik nagrany w domu

Jeśli nagrywasz w domu możesz wybrać lekkie ubrania czy nawet zrobić 'bundropa' w pidżamie. Różowa bluza połączona z białymi szortami doda ci dziewczęcości. Delikatna biżuteria będzie świetnym elementem, który doda trochę elegancji całości.

różowa bluzka, białe szorty, złote bransoletkishopstyle.com, różowa bluzka, białe szorty, złote bransoletki

 

 

Nagrywamy na mieście

Szare swetry są hitem jesieni, dlatego warto uwzględnić je w swoich stylizacjach! Czarne delikatne pantofle sprawdzą się, jeśli cenisz sobie wygodę. Dodatki w postaci torebki w ciekawym kształcie i pierścionka stają się świetnym uzupełnieniem stylizacji.

jasne jeansy, szary sweter, okulary przeciwsłoneczne, czarne butyshopstyle.com, jasne jeansy, szary sweter, okulary przeciwsłoneczne, czarne buty

 

Koniecznie inne modne propozycje na jesień, jakie dla Was wybrałam.

Więcej o: