Twoje postanowienie noworoczne to więcej ćwiczyć? Najpierw się ubierz! Modne stroje na siłownię i do zimowego joggingu

Jeśli któraś z was ma w planach rozpoczęcie treningów w nowym roku, powinna zaopatrzyć się w kilka przydatnych rzeczy. Dzięki gotowym stylizacjom na pewno zadanie zostanie ułatwione. Zapoznaj się z naszymi propozycjami.

Końcówka grudnia to czas postanowień i stawiania sobie nowych celów. Jednym z częściej podejmowanych jest chęć wykazywania większej aktywności fizycznej. Wszystko wydaje się być tutaj bardzo proste, jednak większość z nas po miesiącu przestaje pamiętać o swoim postanowieniu. Warto wtedy zmotywować się ładnym strojem, który możemy wykorzystać do ćwiczeń w domu bądź siłowni.

Trening na siłowni

Biała koszulka jest tutaj bazą całej stylizacji, dzięki niej będziesz mogła zbudować swój strój na zasadzie kontrastu i wykorzystać resztę kolorowych elementów. Czarne, wygodne buty możesz założyć nie tylko na salę treningową, ale również latem do codziennej stylizacji. Włosy upnij w wysoki kucyk na czubku głowy, dzięki temu będziesz mogła w pełni skupić się na wykonywanych ćwiczeniach.

fot. materiały partnera, stylizacja na siłownięfot. materiały partnera, stylizacja na siłownię

 

Ćwiczenia w domu

Swoje noworoczne wyzwanie podejmujesz w domu? Świetnie, tutaj możesz postawić na krótkie szorty, które sprawdzą się w nieklimatyzowanym pomieszczeniu. Sportowe buty w żywym kolorze na pewno dodadzą ci optymizmu w trakcie ćwiczeń. Fantazyjną fryzurę będziesz mogła zrobić nie tylko na czas treningu, jej oryginalność sprawdzi się podczas randki czy spotkania ze znajomymi.

fot. materiały partnera, stylizacja do ćwiczeń w domufot. materiały partnera, stylizacja do ćwiczeń w domu

 

Ćwiczenia na dworze

Jeśli jesteś zapaloną biegaczką, nie zniechęci cię zimowa aura. Pamiętaj tylko, aby ciepło się ubrać. Długie legginsy wykonane z termicznego materiału, powstrzymują silny wiatr i chłód. Nie zapomnij również o puchowej kurtce, ona również będzie tu niezbędna. Czapka i rękawiczki to elementy, które również wypada dodać do swojej stylizacji. Dobrym rozwiązaniem stanie się fryzura, którą schowamy pod czapkę i nie będzie nam przeszkadzać.

fot. materiały partnera, trening na dworzefot. materiały partnera, trening na dworze

 

Koniecznie sprawdźcie inne propozycje sportowych ubrań jakie dla was znalazłam!