Zmysłowa elegancja Meghan Markle - tak się ubiera piękność, która zdobyła serce księcia

Zastanawiałaś się kiedyś, jak trzeba wyglądać, by zwrócić uwagę księcia? Przedstawiamy wam prosty i kobiecy styl Meghan Markle - amerykańskiej aktorki i wybranki księcia Harry'ego.

Meghan Markle jest znana przede wszystkim z amerykańskiego serialu "Suits", w którym wciela się w rolę ukochanej głównego bohatera. Jednak ogólnoświatową popularność przyniósł jej związek z księciem Harrym. Para dopiero niedawno, bo podczas wrześniowych zawodów tenisowych w Kanadzie, po raz pierwszy pokazała się publicznie. Sportowy charakter wydarzenia sprzyjał casualowym stylizacjom. To dlatego, wbrew powszechnym oczekiwaniom, pierwsze oficjalne wystąpienie z księciem Meghan zaliczyła w... dżinsach! Dziś wiemy, że Meghan zostanie żoną Harry'ego, a planowany ślub już na wiosnę 2018. 

Meghan Markle - stylizacja
Źródło: Eastnews / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Współczesne wybranki książąt nie mają nic wspólnego ze staroświeckim wizerunkiem panien w długich spódnicach i bufiastych rękawach. Zarówno Księżna Kate, jak i teraz Meghan Markle, są tego najlepszym przykładem. Obie uwielbiają kreacje na czasie i luźny styl "po godzinach". Jeśli zastanawiałaś się kiedyś, jak trzeba wyglądać, by skraść serce księcia, mamy dla ciebie dobrą wiadomość: ty również możesz ubierać się jak Meghan Markle! Na co dzień wystarczą dobrze dopasowane dżinsy i biała koszula, najlepiej w zestawie z brązowymi baletkami w szpic i elegancką torebką.

Meghan Markle - stylizacja
Źródło: Eastnews / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Meghan Markle to ten typ kobiety, który świetnie czuje się zarówno w sportowym ubraniu, jak i eleganckich zestawieniach ze szpilkami. Cenną umiejętnością narzeczonej księcia jest odpowiednie dobranie stroju do okazji. Wysoki obcas - owszem, ale nie na korty tenisowe!
Meghan chętnie nosi szpilki do pracy i na imprezy. Na planie i za kulisami spotkamy ją w klasycznych sukienkach etui lub rozkloszowanych spódnicach. Wtedy aktorka stawia przede wszystkim na szyk i kobiecość. Za to wieczorem, na imprezach towarzyszących obowiązkom zawodowym, Meghan prezentuje się w jeszcze innym wydaniu!

Meghan Markle - stylizacja
Źródło: Eastnews / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Mowa o krótkich, nowoczesnych sukienkach w stylu glamour. Aktorka rzadko decyduje się na długie, ostentacyjne kreacje, które królują zazwyczaj na czerwonym dywanie. Wybiera za to błysk i klasyczne formy we współczesnej wersji. Imponujący dekolt, długość mini i nietuzinkowe czółenka z plastikowymi akcentami to sposób narzeczonej księcia na nietuzinkowy wygląd w świetle reflektorów.

Poniżej zgromadziliśmy inne ubrania i dodatki, dzięki którym stworzysz zestawy w stylu Meghan Markle: