Małgorzata Socha w płaszczu za mniej niż 300 zł? Sprawdź, gdzie kupić ten model i inne płaszcze w stylu polskich gwiazd

Planujesz zakup płaszcza, ale nie wiesz które modele są teraz modne? Przejrzeliśmy garderoby gwiazd i znaleźliśmy okrycia podobne do tych, które noszą Kożuchowska, Socha, Boczarska i Sablewska.

Jesienno-zimowy płaszcz wcale nie musi być nudny! W tym sezonie postaw na jeden z czterech trendów, które na własnych stylizacjach zaprezentowały nam rodzime gwiazdy. Oprócz tego, że modne - każde z proponowanych okryć wierzchnich jest również praktyczne! Klasyczne kroje podkręcone najbardziej pożądanymi kolorami lub wzorami - to jest to, co lubimy najbardziej!  

Małgorzata Socha - płaszcz w militarnym stylu

Małgorzata Socha - płaszcze w stylu gwiazd
Źródło: www.instagram.com/malgosia_socha / Eastnews / Kolaż Follow.gazeta.pl

Styl militarny nadal w modzie - widzimy to po okryciach wierzchnich w kolorze khaki oraz charakterystycznych detalach, które w tym sezonie zdobią ubrania i dodatki. Nawet jeśli wojskowy klimat nie jest ci bliski, klasyczny płaszcz w zgniłej zieleni może okazać się strzałem w dziesiątkę! Nosi go Małgorzata Socha - w dodatku aktorka wybrała zupełnie niedrogi model z brytyjskiego sklepu Even&Odd, który kupisz już za niecałe 300 złotych. Prosty krój i typowo jesienno-zimowy kolor z łatwością połączysz z resztą garderoby. 

Małgorzata Kożuchowska - modny wzór

Małgorzata Kożuchowska - płaszcze w stylu gwiazd
Źródło: KAPiF / Eastnews / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Blondynkom o jasnej cerze, czyli w typie urody podobnym do Małgorzaty Kożuchowskiej, do twarzy jest w mocnych, wyraźnych kolorach zarówno z ciepłej, jak i zimnej palety. Fiolet znajduje się dokładnie pośrodku i jest wielkim odkryciem tego sezonu! Aktorka wybrała płaszcz z roślinnym wzorem oraz futrzaną dekoracją. Podobne motywy pojawiły się w kolekcji Prada, ale my znaleźliśmy dużo tańsze odpowiedniki w popularnych sieciówkach. 

Maja Sablewska - czerwień w klasycznym wydaniu

Maja Sablewska - płaszcze w stylu gwiazd
Źródło: KAPiF / Eastnews / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Czerwień to bez wątpienia najmodniejszy kolor tej zimy. Swoje kolekcje oparły na niej takie domy mody jak Max Mara, Fendi czy Giorgio Armani. Nosimy ją pod postacią długich kozaków, oversize'owych swetrów i... okryć wierzchnich. Od puchówek o dużej objętości po klasyczne i eleganckie płaszcze - wszystkie formy są dozwolone! Ważne, aby czerwień znalazła się na pierwszym planie - tak jak zrobiła to Maja Sablewska. Czerwony płaszcz świetnie dopasuje się do minimalistycznej garderoby utrzymanej w czerni i bieli. 

Magdalena Boczarska - motyw zwierzęcy

Magdalena Boczarska - płaszcze w stylu gwiazd
Źródło: KAPiF / Eastnews / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

To zdecydowanie dobry rok dla panterki, która w historii mody przeżywała swoje wzloty i upadki. Po banalnych strojach w kiczowatym klimacie nastąpił czas powrotu do pierwotnego charakteru cętków jako luksusowego motywu. Tej zimy szczególnie na topie są futrzane kurtki i płaszcze. Proponują je nie tylko luksusowe domy mody, ale również tanie marki (kolekcja Heidi Klum dla Lidla) i znane sieciówki (Erdem x H&M, Topshop). Moda na wzory zwierzęce łączy się z trendem sztucznych futer!

Poniżej więcej płaszczy w stylu gwiazd, które udało nam się znaleźć w sklepach: