Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Anna Dereszowska

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.
Anna Dereszowska Anna Dereszowska forum

Anna Dereszowska w kinie

Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Anny Dereszowskiej z premiery filmu "Kubuś i przyjaciele". Hit czy kit?

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Fryzura i makijaż - plus/minus

Zazwyczaj premiery to wieczorowe eventy. W przypadku filmu dla dzieci jest często inaczej, więc rozumiemy, że tym razem Puchatek i przyjaciele nie wymagali od Ani wieczorowego looku. Delikatny makijaż i skromna fryzura są w pełni uzasadnione, ale mamy wrażenie, że aktorka wygląda na trochę zaniedbaną. Skromnie nie musi oznaczać zgrzebnie.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Torebka - plus

Torebki na łańcuszku nadal są trendy, a brązowy kolor jest na tyle uniwersalny, że taki dodatek będzie też przydatny jesienią. Na plus!

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Buty - plus/minus

Krótkie kozaki z odsłoniętym palcem rozgościły się na ulicach już wiosną, choć byliśmy sceptyczni co do tego, czy trend przyjmie się w Polsce. Takie buty lansowały marki takie jak Bronx czy Stefanel. Hitem sprzedaży okazały się te z płótna i z zamszu. Plus przyznajemy więc za znajomość tendencji, ale do jasnych rurek tego modelu raczej byśmy nie wybrali...

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Spodnie - plus

Niezobowiązujące, uniwersalne - totalny luz. W takich młodzieżowych spodniach Ania na pewno przypadła do gustu dzieciakom, jednocześnie wyglądając po prostu dobrze.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Tunika - plus

Dwuwarstwowa tunika w grafitowym odcieniu to twarzowy wybór w przypadku Ani. Podobają nam się rozszerzane rękawy w stylu lat 70., ale skróciłybyśmy całość o kilka centymetrów.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Podsumowanie - 70% stylu, 30% kiczu

Trudno znaleźć stylizację Ani, w której wyglądałaby po prostu źle i w tej też znaleźliśmy mało słabych punktów. Czasem jednak mamy wrażenie, że powinna bardziej się do nich przykładać, tym samym szanując imprezy, na których się pojawia, ponieważ pełni na nich pewną określoną rolę.

Więcej o: