Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Sykut kontra Popielewicz

Dziś omawiamy stylizacje Agnieszki Popielewicz i Pauliny Sykut na imprezie Polsatu. Gwiazdki ponoć są w konflikcie, więc to idealny moment na pojedynek modowy.
Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz kapif

Sykut i Popielewicz na ramówce Polsatu

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy stylizacji Agnieszki Popielewicz i Pauliny Sykut z konferencji ramówkowej stacji Polsat. Prezenterki Polsatu jeszcze kilka tygodni temu wzięły razem udział w sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów, w której udawały, że "bawią" się razem na wspólnym wieczorze panieńskim. A później Popielewicz nie zaprosiła Sykut na swój ślub! Szybko wyszło na jaw, że prezenterki nienawidzą się i rywalizują między sobą! Zaczynamy zatem kolejną bitwę. Tym razem bitwę na stylizacje!

Paulina Sykut Paulina Sykut kapif

Paulina Sykut - sukienka - plus/minus

Sukienka Pauliny Sykut to wielka zagadka. Na niektórych zdjęciach wygląda bardzo dobrze, a na innych jasna aplikacja sprawia wrażenie kawałka tkaniny, który przypadkowo się przyczepił w drodze na imprezę.

Paulina Sykut Paulina Sykut forum

Paulina Sykut - buty - plus

Botki na jasnym obcasie nawiązują do wzoru sukienki. Zresztą są ładne same w sobie. Na pewno niejedna z nas przygarnęłaby je do swojej szafy, zwłaszcza że pochodzą z Topshopu, a nie Moliera 2. Paulia Sykut ma talent do wyboru obuwia.

Paulina Sykut Paulina Sykut kapif/forum

Podsumowanie - 75 % stylu, 25% kiczu

Gwiazda Polsatu na ogół wygląda dobrze. Ma odwagę eksperymentować z modą i jej stylizacje z pewnością nie są nudne. Jednak czasem przekracza cienką granicę między efektownym ubraniem a specyficznym przebraniem.

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz kapif

Agnieszka Popielewicz - sukienka - plus

Nie przepadamy za wyborami stylizacyjnymi Agnieszki Popielewicz, brakuje im spójności, jakiegoś indywidualnego stylu. Jednak tym razem sukienka prezenterki jest bardzo twarzowa. Na sklepowym wieszaku wyglądałaby trochę nudno, ale Agnieszce jest w niej do twarzy.

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz forum

Agnieszka Popielewicz - buty - plus/minus

Ich fason jest nawet zgrabny, ale drażni nas kolor. Za ciemny jak na kamelowy, za jasny jak na brązowy. Taka trochę kawa z niedostateczną ilością mleka. Sprawiają, że prezenterka wygląda bardzo jesiennie, a wciąż obserwujemy ostatnie podrygi lata.

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz forum

Podsumowanie - 75% stylu, 25% kiczu

Tym razem bitwa pomiędzy celebrytkami nie przyniosła rozstrzygnięcia. Obie twarze Polsatu wyglądają nieźle, przy czym żadna z nich nie pokazała nic specjalnego. W tym wydaniu chyba wolimy Agnieszkę Popielewicz, która przegrała porównanie sukien ślubnych. Drapowana mała szara bardzo dobrze leży na prezenterce.

Zresztą oceńcie sami. Która z nich prezentowała się lepiej?

Więcej o: