Stylomierz - oceniamy stylizację Agnieszki Cegielskiej

Nadszedł czas na kolejny Stylomierz. Dzisiaj bierzemy pod lupę stylizację Agnieszki Cegielskiej z pokazu mody firmy IC Company.
Agnieszka Cegielska. Agnieszka Cegielska. KAPIF

Agnieszka Cegielska na 20-leciu IC Company

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Agnieszki Cegielskiej.

Agnieszka Cegielska to subtelna blondynka, która zajmuje stanowisko pogodynki w stacji TVN. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać na pokazie mody firmy IC Company zorganizowanym z okazji 20-lecia firmy. Przyjrzyjmy się bliżej jej stylizacji!

Agnieszka Cegielska. Agnieszka Cegielska. KAPIF

Makijaż i fryzura: plus

Wizaż uroczej blondynki prezentował się świetnie. Niewymuszona, prosta fryzura, której kolor starczył za całkowitą ozdobę. Subtelny makijaż o pastelowych barwach był strzałem w dziesiątkę! Taka uroda nie potrzebuje ciężkiej oprawy. Plus za podkreślenie oczu tak, by optycznie poszerzyć ich rozstaw - brawo!

Agnieszka Cegielska. Agnieszka Cegielska. KAPIF

Spódnica i top: plus

Te dwie części garderoby idealnie ze sobą współgrały tworząc minimalistyczny i bardzo kobiecy zestaw w ciekawych, jesiennych kolorach. Szkoda, że dalej nie poszło tak gładko...

Agnieszka Cegielska. Agnieszka Cegielska. KAPIF

Kurtka: prawie plus

Skórzane kurtki nadal są na topie, podobnie styl glam rock. Jedyne czego możemy się przyczepić, to noszenie wszędzie owego hitowego odzienia, w którym pokazali się już wszyscy i to ponad pół roku temu! Każda polska celebrytka ma za sobą czarną skórzaną ramoneskę w zestawieniu z eleganckimi ciuchami - może czas przestać nosić się na jedną modłę?

Agnieszka Cegielska. Agnieszka Cegielska. KAPIF

Kopertówka, buty, rajstopy: minus

Jak skóra matowa, to wszędzie - rockowy charakter kurtki kompletnie nie pasuje do lakierowanych czółenek w niezbyt trafnie dobranym odcieniu. Rozumiemy łamanie stylów, ale te buty to za dużo!

Poza tym, czy my dobrze widzimy rajstopy na nogach? Jeśli tak, to informujemy - na zdjęciach nigdy nie wygląda to dobrze. Jeśli celebrytka przyjeżdża taksówką i jest w zamkniętym pomieszczeniu, nie potrzebuje tego wynalazku - mimo wszelkich zasad savoir vivru, czas uświadomić sobie, że świat mody i gwiazd rządzi się swoimi prawami. Jeśli to nie rajstopy, to mamy wielką zagadkę skąd ten "matowy połysk"? Rozświetlacz?

Co do cętkowanej kopertówki - nie jest zła, ale (ponownie) ile czasu można poświęcić jednemu motywowi?

Agnieszka Cegielska. Agnieszka Cegielska. KAPIF

Podsumowanie: 70% stylu, 30% kiczu

Ogólnie stylizacja Agnieszki Cegielskiej należy do udanych, ale to z pewnością zasługa ogólnego wrażenia, które mocno zyskuje dzięki urodzie i figurze. Detale stroju są drażniące dla oka przez swoje "oklepanie", ale przecież nie każdy musi wyprzedzać trendy. Czekamy na dalsze modowe postępy!

Więcej o: