Stylomierz - oceniamy stylizację Anny Wendzikowskiej

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i  Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  W tym tygodniu oceniamy stylizację Anny Wendzikowskiej.
Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPIF

Całość - minus

Na pokaz wiosenno-letniej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski dziennikarka Anna Wendzikowska, tak jak większość gości, postawiła na czerń. Wybrała dopasowaną sukienkę mini ze sztucznej skóry, cekinową narzutkę, klasyczne szpilki i małą torebkę w kolorze brudnej bieli. Niestety, w tej stylizacji, choć pozornie poprawnej, nic do siebie nie pasuje, a całość wygląda po prostu bardzo nudno.

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPIF

Makijaż i fryzura - minus

Do skórzanej, teoretycznie seksownej, sukienki tak delikatny makijaż i gładka fryzura w stylu uczennicy po prostu nie pasują. Makijaż smoky eyes nadałby stylizacji drapieżności. Ewentualnie można by zamiast oczu podkreślić usta mocną czerwienią. No i pamiętajmy, by nigdy nie zapominać o pudrze - światła reflektorów bywają bezlitosne.

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPIF

Dodatki - minus

Wybór tej torebki musiał być bardzo przypadkowy. Tutaj potrzeba raczej dużej skórzanej kopertówki niż małej biżuteryjnej torebki-puzderka, która reprezentuje przecież zupełnie inny styl.

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPIF

Góra - minus z małym plusem

Nie wiedzieć czemu, Anna Wendzikowska postanowiła w ogóle zrezygnować z biżuterii. A mogła dodać choć kilka glam rockowych naszyjników, które nadałyby wizerunkowi charakteru i sprawiły, że nie byłby aż tak nijaki. Sukienka, jaką miała już na sobie Kasia Cichopek (na prezentacji ramówki Polsatu), wygląda na tanią i jest tania. Jeśli już nosić skórę, to prawdziwą. Wszelkie wyroby skóropodobne zawsze będą się prezentowały jak przywiezione z bazaru w Chinach. Nie do końca wiemy też, po co Anna założyła tę cekinową narzutkę. Sama w sobie jest ona całkiem ok, ale w tym zestawieniu nie ma większego sensu.

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPIF

Dół - plus

Nogi gwiazda ma świetne, a szpilki wybrała bardzo klasyczne, nie ma tu więc za bardzo czego komentować. Te nogi i te buty plus inna kreacja - to mógłby być prawdziwy hit! Tymczasem...

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPIF

Podsumowanie - 15% stylu, 85% kiczu

Anna Wendzikowska bez wątpienia jest piękną kobietą, ale jakby nie wie, jak swoją urodę podkreślić. Jej look z pokazu Paprocki&Brzozowski jest kolejną w jej karierze stylizacyjną wpadką. Czekamy, kiedy w końcu będziemy mogli pochwalić jej styl. Ma przecież wszystkie warunki ku temu, by lśnić na czerwonym dywanie.


Zobaczcie inne stylizacje gwiazd z pokazu Paprocki & Brzozowski:

Gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski, socha, horodyńska, doda, wiosna lato 2012

Więcej o: