Stylomierz - oceniamy stylizację Agnieszki Popielewicz

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i  Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  W tym tygodniu oceniamy stylizację Agnieszki Popielewicz.
Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz Kapif

Całość - minus

Krótka skórzana kurtka, jasna letnia sukienka i ciemne kozaki - w takiej wersji Agnieszka Popielewicz zaprezentowała się na urodzinach magazynu "Malemen".

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz Kapif

Makijaż i fryzura - plus

Dziennikarka niedawno zmieniła kolor włosów na ciemniejszy. Nie wygląda źle, choć nam podobała się bardziej jako jasna blondynka - było naturalniej i bardziej młodzieńczo. Z drugiej strony, każda z nas potrzebuje czasem diametralnej odmiany. Popielewicz postawiła na kobiecą fryzurę (trochę a'la lata 60) i prosty makijaż. Wizaż oceniamy na plus.

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz Kapif

Góra - minus

Skórzana kurtka z denimową podszewką sama w sobie nie jest zła, jednak nie wytrzymuje połączenia z jasną, wiosenną sukienką w delikatne wzory. Wygląda jakby wyszła spod ręki Roberta Kupisza i przydałoby się ją łączyć w sposób taki, jak sugeruje projektant - z bawełnianą, niezobowiązującą sukienką czy luźnym T-shirtem. Do kreacji, jaką wybrała Popielewicz, zdecydowanie bardziej pasowałby dłuższy kardigan - byłoby kobieco i w jednym, właściwym stylu.

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz Kapif

Dół - minusem z plusem

Z kozakami jest podobnie - choć całkiem nam się podobają, to jednak są tzw. gwoździem do trumny tej stylizacji. Gryzą się z letnią sukienką (wydają się przy niej toporne), nie bardzo pasują też do motocyklowej kurtki.

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz Kapif

Dodatki - minus

Dobór dodatków wydaje się być bardzo przypadkowy. Chyba miało być rockowo, ale wyszedł chaos. Czarny lakier do paznokci zwykle bardzo nam się podoba, tutaj nie ma jednak większego sensu - znalazł się w tym zestawie trochę na siłę. Kompletnie nie pojmujemy też wyboru torebki...

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz Kapif

Podsumowanie - 15% stylu, 85% kiczu

Szczerze mówiąc, Popielewicz zaskoczyła nas tą stylizacją. Od dłuższego czau trzymała poziom i zdecydowanie nie zaliczała modowych wpadek. Tym razem jakby się trochę pogubiła i nie bardzo wiedziała, do jakiego efektu dąży. Radzimy zachować kurtkę i kozaki - w innym połączeniu na pewno będą hitem. Sukienki dla nastolatki Agnieszka może się jednak pozbyć, lub przynajmniej zrezygnować z tego wakacyjnego wdzianka na czas jesieni i nadchodzącej zimy. Wierzymy, że za chwilę gwiazda wróci na właściwy, stylowy tor i znowu zrobi na nas duże (i dobre) wrażenie.

Więcej o: