Wyniki konkursu na komentarze "Kobiece Odkrycia"

Przedstawiamy najciekawsze komentarze. Laureaci otrzymają zestaw herbat oraz kubek.
konkurs big active konkurs big active konkurs big active

Justyna Warecka

"Myślę, że to marzenie wielu kobiet?spotkać w swoim życiu ?Prawdziwego Księcia z  Bajki?. Mnie się udało! I chociaż musiałam wcześniej pocałować kilka żab, to  teraz mam swojego Rycerza. Mimo, że nie posiada On własnego zamku, wpływowej i  bogatej rodziny oni nawet białego rumaka, to jest dla mnie najważniejszym  człowiekiem na świecie. Ja natomiast jestem jego Damą Serca, co często okazuje  mi: czułym słowem, spojrzeniem, pocałunkiem? Mam to co w życiu najważniejsze ?  miłość ? i życzę tego samego innym!"

konkurs big active konkurs big active konkurs big active

Aleksandra Plenzler

"To zdjęcie przypomina mi podobny krajobraz, który widziałam tego lata: po kilku godzinach wędrówki, w miejscu skąd miał rozpościerać się wspaniały widok - niemal kilometr nad fiordem - wszystko otulała gęsta mgła. Zmęczona i doszczętnie zmoknięta, nie żałowałam utraconych widoków: odrealniająca wszystko chmura była przepiękna, a sama podróż cenniejsza niż jej cel. Zdjęcie powyżej przypomniało mi tamtą chwilę, i to, że nie warto się poddawać, bo pozornie mniej atrakcyjna nagroda zostaje w sercu na dłużej."

konkurs big active konkurs big active konkurs big active

Monika Bucyk

"Jak pięknie powiedziane...a jakie trudne  . Dziś chyba łatwiej nam zdobywać przestworza, łamać tajniki wiedzy, zdobywać szczyty gór niż być jak dziecko, ciekawe świata, kolejnego dnia i nowego człowieka. Może kiedyś jednak  nam się uda".

Agnieszka Leśniak

"100pi każde serce 100procentowo,  100lik ozdobisz nią majowo!  Pod Twymi 100pami na łące  100sy ich wręcz kwitnące.  100suje się ją do leczenia,  100pniowo leczy schorzenia.  100i w nazwie sklepów sieci,  Wiankiem zdobi główki dzieci!  100krotnie Autorce zdjęcia dziękuję,  Że pięknie tak ten kwiat prezentuje...  Ma płatków chyba 100  100krotka, no bo kto? "

Vila Wakula

"Czekając i szukając rzeczy wielkich możemy przeczekać całe życie, aż się okaże że mieliśmy wiele małych cudownych chwil i rzeczy, których nie doceniliśmy i przemknęły gdzieś obok a teraz minęły bezpowrotnie.  Potrafiąc cieszyć się z małych rzeczy żyjemy intensywnie i kolorowo. Nie marnujemy czasu na gonienie za czymś  co może nigdy nie nadejść. Bardzo podoba mi się ten komentarz i zdjęcie bo jest bardzo bliskie mojemu sercu i  mojej drogi życiowej."

Damian Wocial

"Zdobywać Góry, wspinać się na szczyty własnych możliwości, wyciskać z siebie resztki energii - czy może być coś  wspanialszego niż wysokie cele zdobyte ciężką pracą, dużym nakładem sił? To co przychodzi łatwo, łatwo też  odchodzi, ulega zapomnieniu. To zaś co zdobywa się z trudem, zostaje w nas na długo. Na tym zdjęciu widać  dokładnie, że w realizację swego marzenia włożyłaś dużo energii. Na Twej twarzy wypisana jest duma,  wzruszenie i samozadowolenie. Aż ciarki mnie przechodzą, gdy próbuję wczuć się w Twoją sytuację, uruchamiając mechanizm empatii. Przypuszczam, że zaznałaś niebywale pozytywnego odczucia, którego już nikt nigdy Ci nie odbierze. Uwielbiam to w ludziach! Uwielbiam gdy mają cel i nieugięcie do niego dążą, tym samym realizując marzenia! Fotka robi niebywałe wrażenie. Pobudza emocje, a do tego napawa pięknymi widokami! Gdyby to zależało ode mnie, przyznałbym Ci jedną z czołowych nagród. Powodzenia! "

konkurs big active konkurs big active konkurs big active

Anna Kowalska

Prawdziwie inspirująca pasja! Skłania do refleksji czy aby na pewno na 100% wyciskamy z życia ile się da. Gratuluję  wolności i życzę dalszych sukcesów! Nawet pobicia rekordów Felixa Baumgartnera

konkurs big active konkurs big active konkurs big active

kawaparzona

"To zdjęcie jest kwintesencją szczęścia również dla mnie. Symboliczna metamorfoza z córki, matki, żony, babci odzwierciedla szansę spełnienia się kobiety we wszystkich płaszczyznach duchowych. To przejścia od dziecięcego egoizmu, przez pełną relację małżeńśką aż do pełni poświęcenia kiedy możemy doglądać wnuki. Tak widzę pełnię i głębie szczęścia każdej dojrzałej kobiety, która w swojej wędrówce mija ziemskie doliny jak i szczyty sięgające ku niebu."

konkurs big active konkurs big active konkurs big active

2claudia

To zdjęcie jest:

1. Anielskie
2. Atrakcyjne
3. Arcymistrzowskie
4. Bajeranckie
5. Bezkonkurencyjne
6. Bombowe
7. Boskie
8. Chwalebne
9. Ciekawe
10. Cool
11. Czadowe
12. Czarujące
13. Dobre
14. Dorodne
15. Doskonałe
16. Ekscytujące
17. Ekstra
18. Emanujące
19. Fajowe
20. Fantazyjne
21. Fascynujące
22. Fenomenalne
23. Figlarskie
24. Genialne
25. Godne Podziwu
26. Honorowe
27. Idealne
28. Inteligentne
29. Interesujące
30. Kameralne
31. Klawe
32. Jedwabiste
33. Kapitalne
34. Klasyczne
35. Lovaśne
36. Magiczne
37. Mega
38. Miodzio
39. Mistrz
40. Mistrzowskie
41. Najlepsze
42. Na Poziomie
43. Naturalne
44. Niebiańskie
45. Nieskazitelne
46. Nieziemskie
47. Niezwykłe
48. Odlotowe
49. Okazałe
50. Olśniewające
51. Oryginalne
52. Oszałamiające
53. Perfekcyjnie
54. Pierwszorzędne
55. Pociągające
56. Pochlebiające
57. Podniecające
58. Popisowe
59. Poruszające
60. Porywające
61. Powabne
62. Profesjonalne
63. Przecudne
64. Przednie
65. Realistyczne
66. Rewelacyjne
67. Rozkoszne
68. Sensacyjne
69. Sexowne
70. Spektakularnie
71. Słitaśne
72. Strojne
73. Super
74. Szalone
75. Szałowe
76. Śliczne
77. Świetne
78. Toż Toż Piękne
79. Twórcze
80. Upojne
81. Urocze
82. Uwodzicielskie
83. Wabiące
84. Wirtuozowskie
85. W Dechę
86. Wybitne
87. Wyborne
88. Wyczesane
89. Wyjątkowe
90. Wystrzałowe
91. Wyzwalające Pozytywne Emocje
92. Zabójcze
93. Zachwycające
94. Zajefajne
95. Zajefajniaste
96. Zaskakujące
97. Z Dreszczykiem Emocji
98. Zjawiskowe
99. Zmysłowe
100. Znakomite!

Klaudia Bancarzewska

"To zdjęcie motywuje mnie do spełnianie swojego wielkiego marzenia jakim jest  tworzenie własnej muzyki. Inspiruje dlatego, iż muzyka jest jedną w wielu moich  pasji, ale jako jedyna jest nią przez całe życie. Na co dzień robię bardzo wiele  interesujących rzeczy, staram się być w ciągłej aktywności. Irytuje mnie  wegetowanie, narzekanie i mówienie, że wszystko jest beznadziejne, zamiast wziąć  życie w swoje ręce, bo przecież mamy je tylko jedno. Życie bez pasji,  zainteresowań, marzeń staje się psute i nieciekawe. Od dzieciństwa muzyka jest  nieodłącznym elementem mnie samej. To ona pobudza mnie do działania, do  uzewnętrznia swoich emocji, rozwijania tego co kocham. Słuchana przeze mnie  muzyka w danym momencie idealnie współgra z moim nastrojem, stanem ducha. Kocham  śpiewać i to właśnie w ten sposób najlepiej wyrażam swoje emocje, radości,  tęsknoty, całą siebie. Ze śpiewem na ustach zarówno rozpoczynam każdy nowy  dzień, jak również kończę. Muzyka towarzyszy mi w pracy, zabawie, odpoczynku. W  jej obecności przenoszę się w zupełnie inny świat. Aczkolwiek nie każdy utwór  jest w stanie mnie zadowolić, gdyż w muzyce wszystko musi współgrać.  Instrumenty, to one stwarzają niepowtarzalny klimat, wokal, który nadaje  charakter utworowi oraz tekst, w którym zawiera się cała głębia i istota  przekazu. Kocham śpiewać, w ten sposób wyrażam siebie, daję innym radość,  czasami chwilę zadumy. Od najmłodszych lat śpiewem cieszę wszystkich dookoła,  zarażając ich pozytywnym nastawieniem. W muzyce nie szukam wielkich sukcesów, bo  największy jaki dzięki niej osiągnęłam to odnalazłam siebie."

ulusi

"Twoje marzenie jest dowodem na to że nie trzeba się wstydzić swoich korzeni i przywiązania!  Ja także jestem ze wsi, i bardzo długo się tego wstydziłam. Niezręcznie mi było opowiadać znajomym z miasta, że jestem z przysłowiowej "Koziej Wólki", bo bałam się że będą mnie traktować jak "wieśniarę".  Jednak od czasu gdy podjęłam studia na SGGW, poznałam wiele życzliwych osób mieszkających w stolicy, którzy byli bardzo mili i sympatyczni, nie wyśmiewali mnie.  Gdy przyjechali w do mnie w odwiedziny, do mojej Wólki to niemalże oszaleli z zachwytu!  Natura, lasy, rzeka, zwierzęta, moje maszyny gospodarskie- wszystko ich bardzo ciekawiło.  Wspólny "obrządek", pielęgnowanie krów, praca w 100-hektarowym gospodarstwie była dla nich wszystkich prawdziwą frajdą.  Ja także umiem jeździć ciągnikiem, to również moja pasja. Miło jest patrzeć na opadnięte szczęki ludzi którzy mówili:" nie uda Ci się! No co Ty baba na traktorze?!" A teraz widzą jak tylko kurz leci mi spod opon! Teraz z pewnością mogę powiedzieć: Jestem dumna że mieszkam na wsi! Nie jestem gorsza od innych Nie zamieniłabym miejsca zamieszkania na żadne inne!   Pozdrawiam gorąco Krajankę! Wygrana w pełni zasłużona!"

Więcej o: