Laureatki konkursu okiem Karoliny Malinowskiej

Stylizacja okularów rządzi się trochę innymi prawami niż zabawa ubraniem. Tu eksponujemy twarz, nasz charakter, nasz indywidualizm. Zobaczcie jak nagrodzone stylizacje skomentowała Karolina Malinowska.
konkurs konkurs konkurs

anmay

"Oto jedna z najciekawszych stylizacji. Piękna, kobieca i jednocześnie z charakterem. Masz rację, że okulary nie muszą być nudne, wręcz nie powinny! Są przecież równie ważnym dodatkiem jak torebka czy buty. Lubię takie elementy, które nie tylko zwracają uwagę na chwilę, ale przyciągają spojrzenia. Duże, mocne i wyraziste oprawki, wręcz męskie w swojej formie, wcale Cię nie przyćmiły, a wręcz przeciwnie podkreśliły Twoją subtelność. Ujęło mnie coś jeszcze - w swojej stylizacji nie tylko tej okularowej ale i modowej jesteś bardzo autentyczna, widać że Ty po prostu tak się nosisz! Brawa za oryginalność i Twoje modowo-okularowe JA!"

konkurs konkurs konkurs

fashionroulette

"Okulary przeciwsłoneczne to niewyczerpane źródło inspiracji, ciekawe, że to czasem ten niewielki, a jakże ważny dodatek determinuje cały nasz look. Mam wrażenie, że tak było i tym razem. Piękny, żółty, słoneczny kolor i zjawiskowe okulary tworzą całość idealną. To nie jest łatwy model do noszenia i trzeba mieć dużą, modową pewność siebie i charyzmę żeby się na nie zdecydować. A Ty zdecydowanie ją masz! Podoba mi się połączenie z biżuterią, na jednym ujęciu bransoletki, na innym pierścionek , niby tego dużo, a jednak w natłoku tych akcesoriów nie ginie nam główny temat! Piękne! A takie okulary sama chcę mieć!"

konkurs konkurs konkurs

salssa

"Jak widzę styl pin-up ma się dobrze! I całe szczęście, że są takie osoby jak Ty, które potrafią pokazać go w innej odsłonie. Chciałabym mieć taką urodę, która pozwala na zabawę w tym nurcie. Tym bardziej Twoja stylizacja nie mogła pozostać niezauważona. Uwielbiamy odważne dziewczyny, które zawsze są "IN VOGUE". Muszę wspomnieć kilka słów o Twojej modowej stylizacji - piękna sukienka! Grochy są i zawsze będą modne, a dzięki odpowiednim dodatkom zyskują nowe życie ;-) Oprawki, które wybrałaś na pierwszy rzut oka są dosć klasyczne w swej formie, ale to tylko pozory! Szalenie fajne jest to, że czerń przełamana jest od środka bielą, a jak wiemy te dwa kolory to duet idealny! Kiedy popatrzyłam na to zdjęcie pomyślałam sobie jaka fajna dziewczyna! I mam pewność, ze się nie mylę!!!"

Więcej o: