Letnie stylizacje okularowe Karoliny Malinowskiej

Przedstawiamy kolejną sesję zdjęciową z polską ambasadorką marki VOGUE - Karoliną Malinowską! Lato w pełni. Zobaczcie, jakie okulary dobrała Karolina dla naszych modeli: Ani, Adrianny i Jarka na tę cudowna porę roku.
fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera

Jarek

Przy doborze okularów podczas sesji na lato kierowałam się tymi samymi podstawowymi trzema zasadami, które wykorzystałam do stylizacji przy pierwszej sesji zdjęciowej. Dla przypomnienia pierwsza zasada to ? określenia kształtu twarzy, druga ? karnacji modelki/modela i ostatnia ? osobowości, która jak już wiecie również ma wpływ i determinuje nasz styl wyrażania siebie właśnie poprzez strój i dobór dodatków takich jak m.in. okulary.

Tym razem dla Jarka wybrałam okulary z najnowszej kolekcji VOGUE  w pomarańczowym, transparentnym kolorze. Okulary są bardzo wyraziste, dzięki temu Jarek zwraca na siebie uwagę i zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.  Ten model okularów udowadnia, że okulary korekcyjne wcale nie muszą kojarzyć się z nudą i książkami, wręcz przeciwnie ? mogą być najmodniejszym dodatkiem przyciągającym uwagę.

fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera

Ania

Kolorowa stylizacja Ani od razu skojarzyła mi się z latem, plażą i słońcem. Zaproponowałam dla niej żółte, typowo wakacyjne okulary przeciwsłoneczne, które pasują do większości letnich stylizacji. Oprawki w żółtym kolorze kontrastują z ciemnymi włosami, przez co są wyraziste. Kolorowe oprawki podkreślają urodę Ani i dodają jej wizerunkowi charakteru, podkreślają też rock&roll?owy charakter modelki.

fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera

Ania

Wybrałam również dla Ani letnią wersję okularów korekcyjnych w owocowym, arbuzowym kolorze.

Okulary wydają się być lekkie jak piórko, idealnie podkreślają ciemno-brązowe oczy Ani i nadają jej stylizacji letniego, owocowego powiewu świeżości. Ania bez problemu może je zakładać na co dzień, ponieważ są uroczym dodatkiem, zarówno do letnich sukienek, jak również - jak widać na zdjęciu - idealnie komponują się z codziennymi ubraniami idealnie uzupełniając całość.

fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera

Adrianna

Dla Adrianny przygotowałam dwie propozycje oprawek korekcyjnych. Starałam się wybierać okulary tak aby były one dodatkiem podkreślającym delikatną urodę modelki, a nie bardzo mocno przyciągającym uwagę akcentem. Wydaje mi się, że jasna cera i blond włosy idealnie korespondują z oprawkami o lekko kocim kształcie w brzoskwiniowo- pomarańczowym kolorze. Charakteru tej stylizacji dodaje lekko koci kształt oprawek, który jest złagodzony jasnym-pastelowym kolorem. Adrianna może zakładać takie okulary praktycznie na każdą okazję, zarówno na codzień jak i na wieczór. Moim zdaniem są idealnym dodatkiem.

fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera

Adrianna

Moja druga propozycja dla Adrianny to oprawki o łagodnym lekko prostokątnym kształcie, za to w intensywnym, niebieskim kolorze. Ten wybór jest bardziej wymagający, ponieważ nie będzie już pasował do wszystkiego. Idealnie sprawdzi się do dżinsów, sportowych ubrań. Niebieski to zdecydowanie kolor blondynek, idealnie współgra z blond włosami i jasną karnacją Adrianny.

fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera fot. Materiały partnera

Wersja przeciwsłoneczna

W wersji przeciwsłonecznej wybrałam dla Adrianny lila - kocie okulary z najnowszej kolekcji Vogue Color Breeze. Najmodniejsze w tym sezonie półprzezroczyste oprawki  są idealnym dodatkiem modowym, a przy okazji pasują do większości okazji. Kolor oprawek  jest nietuzinkowy, ale jego delikatny odcień pozwala na łączenie go praktycznie ze wszystkimi innymi kolorami.

Więcej o: