Sesja redakcji w okularach Vogue

Przez chwilę mogłyśmy poczuć się jak prawdziwe fotomodelki. Marka Vogue udostępniła nam okulary do redakcyjnej sesji. Zobaczcie jak pięknie wyszły zdjęcia. Jesteśmy z nich naprawdę dumne!
fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek

Ola i Karolina

Ola (po lewej) wybrała okulary w kształcie oprawek Audrey Hepburn, które aktorka nosiła w "Śniadaniu u Tiffany'ego". Idealnie do niej pasują, nie tylko ze względu na kształt jej twarzy, ale też dlatego, że Ola bardzo przypomina aktorki ze starych filmów: porusza się z wielką gracją i wokół niej rozprzestrzenia się nutka tajemniczości.

Na zdjęciu obok - Karolina. Model okularów, który wybrała również świetnie do niej pasuje. Kształtem przypominają klasyczne wayfarery, a są takie jak Karola - przebojowe i oryginalne.

fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek

Magda, Natalia i Martyna

To właśnie one rządzą Lulą. Jak na redaktorki modowe przystało dziewczyny wybrały najgorętsze kształty okularów tego sezonu.

(Od lewej) Magda wybrała okrągłe okulary rozszerzające się w górę, za którymi będzie mogła schować się i spokojnie nagrywać plażowiczów, nie martwiąc się o przeszkadzających jej adoratorów. Kolejna jest Natalia - od razu widać, że te w tych okularach czuje się pewnie. Podróż na plan "Kobiecym okiem" bez makijażu już nigdy nie będzie problemem, a wystylizowana w granatowe okulary Martyna, podczas nagrywania Street Fashion będzie musiała stanąć po drugiej stronie kamery, żeby oczy widzów nie były skierowane tylko na nią.

fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek

Ola i Edyta

Ola sięgnęła po klasyczne pilotki. Jednak ani w Oli, ani w tych pilotkach nie ma nic klasycznego. Okulary podkreślają zawadiacki uśmiech Oli i jej wesołą osobowość. Strzał w dziesiątkę!

Edyta to mistrzyni elegancji. Jej stylizacje zawsze są dopracowane i pełne charakteru. Tak jest i tym razem. "Kocie" okulary idealnie pasują do jej kształtu twarzy i podkreślają ładny miedziany kolor włosów.

fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek

Agnieszka i Paula

Redaktorki Podróży wiedzą co robią jeśli chodzi o okulary. Agnieszka i Paula wybrały okulary o podobnym kształcie. Spodobały im się okulary w brązowym odcieniu z cętkowanymi oprawkami. W takich okularach na pewno zrobiłyby furorę na safari!

fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek fot. Joanna Typek

Dagmara i Iza

Dagmara (po lewej) jako przedstawicielka Groszków nie mogła wybrać niczego banalnego. Jej wesoła natura zmusiła ją do sięgnięcia po zdecydowanie inne okulary. Jako jedyna z całej redakcji wybrała białe oprawki. Dzięki nim jej zaraźliwy uśmiech jest jeszcze szerszy, a loki bardziej podkreślone i pokręcone.

Iza w odróżnieniu do Dagmary postawiła na klasykę. Czerwona szminka, długie blond włosy i duże czarne okulary to jej znaki rozpoznawcze, które idealnie do siebie pasują i dają świetny efekt.

Więcej o: