Karolina Malinowska komentuje stylizacje laureatów konkursu

Karolina Malinowska - ambasadorka marki Vogue w Polsce skomentowała stylizacje laureatów konkursu "Twój facet w okularach". Zobaczcie co Karolina myśli o waszych facetach!
fot. Materiały własne fot. Materiały własne fot. Materiały własne

lusblues

To musiał być nasz numer jeden. Z luzem, dystansem i oczywiście mega modnie. Podoba mi się tu wszystko- główny bohater! Świetne oprawki i mega koszula! Jak widać nawet faceci mogą pokusić się o fajny detal jakim jest tu stylowy biały kołnierzyk i oczywiście kapelusz! Brawa ze świetnie dobrane oprawki! Super facet! Gratuluję!

rika1986 rika1986 rika1986

Rika 1986

Wakacje, podróże i ogólny luz nie zwalniają z dbania o siebie, szczególnie mężczyzn. Podoba mi się ta stylizacja, spokojna, wakacyjna...czepić mogłabym się koszuli- precz z krótkimi rękawami, lepiej wyglądają podwinięte. Zachwyciły mnie za to okulary- klasyczne męskie, które sprawdzą się zawsze i w każdej stylizacji... Nadają jej mocnego charakteru i widać , że świetnie chronią oczy!Nonszalancja w luźnym wydaniu!

fot. Materiały własne fot. Materiały własne fot. Materiały własne

Lenka 118

Właśnie tak ubierają się modni mężczyźni w Europie, stylizacja na światowym poziomie. Dobrze skrojony garnitur, podobają mi się jasne spodnie, biała poszetka i świetna koszula. Jak widać krawat już dawno przestał być tylko dodatkiem na eleganckie uroczystości i bardzo dobrze. I oczywiście okulary, znów klasyczny, ulubiony model pasujący prawie każdemu. Naprawdę światowy look!

konkurs konkurs Fot.

Dieblume

Wow! Zacznę od świetnych okularów! Niewielu facetów wybrałoby ten model, a szkoda bo jak widać jest rewelacyjny! Mężczyzna na tym zdjęciu wygląda jak światowej sławy piłkarz przyłapany na jachcie przez paparazzi! Świetnie wystylizowane włosy, niby tu wszystko jest od niechcenia, a jednak wygląda światowo! I nawet łańcuszek na szyi nabrał innego charakteru.

fot. Materiały własne fot. Materiały własne fot. Materiały własne

Ewelas1

Świetnie dobrane okulary! Bardzo modny model, który widzieliśmy w wielu stylizacjach w zagranicznych magazynach mody. Niby nic takiego, a jednak idealne dobranie okularów nie jest łatwą sprawą!Spokojnie, poprawnie, męsko...i bardzo przystojnie ;-)

Więcej o: