Karolina Malinowska komentuje stylizacje laureatów konkursu "Metamorfoza w okularach"

Karolina Malinowska - ambasadorka marki Vogue w Polsce skomentowała stylizacje laureatów naszego konkursu. Jak podobają jej się zmiany uczestników?

sarita91

Bardzo lubię to zdjęcie i Twoją metamorfozę.  Piękna, zwariowana dziewczyna która za sprawą odpowiednio dobranych okularów poważnieje i staje się grzeczną nic nie tracąc ze swojej dziewczęcości i figlarnego błysku w oczach . Super! Do tego wszystkiego ciekawe stylizacje i klimat z jakim zostały wykonane zdjęcia! Mistrz!

agee

Stylizacja dość spokojna, zaskakuje jednak to, że kobieta o tak delikatnej urodzie zdecydowała się na mocny akcent w postaci ciężkich oprawek. Szalenie podoba mi się Twoja propozycja i choć ja sama poleciłabym Ci bardziej delikatne i dziewczęce oprawki z oferty Vogue, doceniam Twoją modową odwagę!

marjories

To się nazywa metamorfoza! Patrząc na te zdjęcia mam wrażenie, że widzę przed sobą dwie kompletnie różne kobiety! Bardzo fajne ujęcia i sama bohaterka- super dziewczyna! Podobają mi się Twoje oprawki, dobrze dobrane do kształtu twarzy i koloru oczu! Świetna metamorfoza!!! Co więcej znacznie bardziej lubię to zdjęcie w okularach. Pozdrawiam.

lelele

Ja także uwielbiam granatowy kolor oprawek, tamte poprzednie kompletnie mi do Ciebie nie pasowały, kojarzą mi się bardzo męsko. Kiedy ma się jasną cerę z piegami zdecydowanie odradzam brąz, wszystko się rozmywa, a okulary powinny nam dodawać charakteru! Cieszę się, że przeszłaś taką ?oprawkową metamorfozę? , a po Twojej minie widzę, że sama też wolisz swoją doskonalszą wersję!

lenavongleiwitz

Czy to na pewno ten sam facet? Bardzo podoba mi się ta zmiana. Tu nie da się jej ocenić na lepszą czy gorszą tylko na totalnie inną! Fajne stylizacje i pomysł na siebie. Żałuję, że mężczyźni tak rzadko eksperymentują z okularami, bo za ich sprawą można naprawdę wiele osiągnąć w swoim wyglądzie, kierunek jaki Ty obrałeś jest dla mnie ciekawy, bo zaskakuje. Ciekawa jestem Pana eleganckiej odsłony.Pozdrawiam.

kinias19

Taką Panią nauczycielkę chcieliby mieć wszyscy!Nie zgodzę się, że dzięki okularom wyglądasz poważniej, bo ja nadal widzę tę samą absolutnie uroczą kobietę!Znów widzę tu tak chętnie wybierane czarne oprawki, które same w sobie stanowią już mocny akcent. Cieszę się jednak, że nie są tak bardzo masywne, ich lekka forma dodaje Ci jeszcze więcej uroku!

consuelo

Totalna metamorfoza!!! Strasznie mi się podoba to co proponujesz! Stylizacja pin up za pomocą okularów w totalnie fantastycznych oprawkach!Takie kocie kształty są zawsze na topie, choć nie każdemu pasują!Powiem więcej zdecydowanie wolę Cię w tym drugim wcieleniu! Świetnie wyglądasz w tych okularach!!!

mat. własne mat. własne mat. własne

paniaga

Wow, to jedna z ciekawszych metamorfoz za pomocą okularów, mam nawet wrażenie, że widzę tu dwie zupełnie różne osoby. Widzę, że masz swój określony , mocny i charakterny wizerunek.  Podoba mi się, że nie rezygnujesz z dodatków pomimo iż nosisz okulary. Duży, przepiękny naszyjnik jest strzałem w dziesiątkę i jest szalenie modny- sama stawiam na nie w tym sezonie. Masz taką twarz, że możesz wyglądać świetnie w różnych oprawkach więc poeksperymentuj jeszcze ze swoim wizerunkiem!

mat własne mat własne mat własne

lumpelka

Jak dla mnie niczego Ci nie brakowało! Okulary dają mnóstwo możliwości zmian swojego wizerunku i o to chodzi. raz możemy być eleganckie, tajemnicze, innym razem zawadiackie ale zawsze kobiece. twoja trochę dandysowa stylizacja bardzo przypadła mi do gustu, wybrałaś dość klasyczny model i świetnie dobrałaś go do kształtu twarzy. Okulary dodają Ci uroku, sprawiasz wrażenie dziewczyny z którą człowiek natychmiast chce się z Tobą zaprzyjaźnić ! Bardzo podoba mi się Twoja metamorfoza!

mat własne mat własne mat własne

ilonkaa22

Fajna i zwariowana blondynka w klasycznym , grzecznym modelu oprawek oto mieszanka wybuchowa!!! Bardzo fajnie pokazałaś tu siebie i swoją osobowość! Idealnie dobrane okulary! Uwielbiam ten model bo choć pasuje prawie każdemu wymaga doskonałej oprawy aby nie stać się dominującym. Zdecydowanie piękne blond włosy i świetny makijaż oczu stanowią razem z okularami idealną całość! Brawo za pozytywnie zakręcone zdjęcie!

Więcej o: