Wybierz najładniejszą kreację Julianne Moore

Julianne Moore promuje ostatnio film "The Kids Are All Right", w którym gra główną rolę. Zobaczcie jej najświeższe, świetne stylizacje i wybierzcie najlepszą!
Julianne Moore Julianne Moore AP/Joel Ryan

Julianne Moore na premierze "The Kids Are All Rihht" w Londynie

Na londyńskiej premierze Julianne pojawiła się w asymetrycznej, drapowanej sukience z wiosennej kolekcji Lanvin. Asymetria i odcienie granatu współgrające z rudymi włosami aktorki sprawiły, że Julianne wyglądała bardzo wyrafinowanie.

Julianne Moore Julianne Moore AP/Alessandra Tarantino

Julianne Moore na konferencji prasowej podczas festiwalu filmowego w Rzymie

Julianne po raz kolejny wybrała Lanvin. Brązowa ołówkowa spódnica z atłasową bluzką pochodzi z kolekcji Resort. Aktorka postawiła tu na klasyczny look w odważniejszej wersji kolorystycznej, niestety trochę pogrubiający, chociaż jednocześnie podkreślający zgrabne nogi.
Julianne Moore Julianne Moore AP/Pier Paolo Cito

Julianne Morre na uroczystej premierze ?The Kids Are All Right? podczas festiwalu filmowego w Rzymie

Na uroczystej gali Julianne pojawiła się w kreacji z wiosennej kolekcji Giorgio Armaniego. Prostą, asymetryczną, surową  kreację uzupełniła egzotyczną bransoletką z wężem, licznymi pierścionkami i kolorystycznie dopasowaną kopertówką. Wszystkie dodatki są marki  Bulgari ? Julianne od dwóch lat jest twarzą marki.

Julianne Moore Julianne Moore fot.East News

Julianne Moore na imprezie ?The Bulgari Express for Save The Children?

Na imprezie towarzyszącej festiwalowi filmowemu w Rzymie Julianne wyglądała zachwycająco. Tym razem wybrała kreację Alexandra McQueena z kolekcji Resort 2011. W welurowej małej czarnej ozdobionej koronką wygląda szlachetnie i z klasą. Do niej założyła szpilki Christiana Louboutina i tradycyjnie dodatki Bulgari.

Która stylizacja podoba Wam się najbardziej? Głosujcie!

 

Więcej o: