Gwiazdy na AMA - trend na zmysłowe smokey eyes

Makijaż typu smokey eyes jest idealnym rozwiązaniem na wieczorne wyjście. Gwiazdy dobrze o tym wiedzą. Zobaczcie jak smokey trend prezentowały gwiazdy na gali Americam Music Awards!

Smokey Eyes wciąż na topie

Smokey eyes jest tym typem makijażu, który nie wychodzi z mody nigdy. Pasuje właściwie każdej kobiecie, pod warunkiem, że dobrze czujemy się w mocniejszym make-up'ie.

Dziś oprócz klasycznego smokey - stawiamy również na nieco urozmaiconą kolorystykę.

Parę dni temu odbyła się impreza Americam music Awards. Jessica Alba, Jada Pinkett, czy Christina Millan udowodniły po raz kolejny, że "przydymiony" makijaż oka wciąż jest trendy i wcale nie musi być nudny! Ciemnoszary cień można z powodzeniem łączyć z połyskującym złotem, czy fioletem.

Jada Pinkett Smith Jada Pinkett Smith REUTERS/DANNY MOLOSHOK

Jada Pinkett Smith

Makijaż oczu Jady Pinkett Smith wyróżnia się swoimi złotymi akcentami. Ciemnobrązowy cień nadaje zupełnie inny charakter, natomiast jasnozłocisty cień rozświetla oczy. Ciemnoszary kolor jest jednak głównym elementem przyciągającym uwagę. Stanowi mgiełkę nadającą spojrzeniu nieco tajemniczości.
Jessica Alba Jessica Alba REUTERS/DANNY MOLOSHOK

Jessica Alba

Jessica Alba szarym cieniem zaakcentowała głównie górną powiekę, dzięki czemu oczy nabierają wyrazistości. Dolna powieka została jedynie podkreślona cienką linią czarnej kredki.

Christina Milian Christina Milian AP/Chris Pizzello

Christina Milian

Z kolei Christina Milian poszła na całość. Klasycznemu smokey eyes dodała jednak odrobinę koloru. Lawendowy cień bardzo ładnie współgra z jej kolorem oczu.

 

Który makijaż podoba wam się najbardziej?

Więcej o: