Sposób na zimę: rękawiczki z pierścionkiem

Co zrobić z dużym pierścionkiem, jak się nie mieści pod rękawiczką? Wyjąć na wierzch! Tak jak zrobiła to Kylie Minogue.
Kylie Minogue Kylie Minogue kolaż Lula.pl

Sposób na zimę: rękawiczki z pierścionkiem

Zima wiąże się z wieloma niedogodnościami jak poczochrana fryzura pod czapką, elektryzujące się włosy, niewygodne rajstopy pod spodniami czy przemoczone buty. Jest wiele rzeczy, które utrudniają nam "strojenie" włącznie z naszą własną ochotą. Zimą często nam się po prostu nie chce wymyślać modnych stylizacji, ma być  przede wszystkim ciepło. Ale gdyby moda była jednocześnie praktyczna?

Jednym z zimowych mikro - problemów jest noszenie dużych pierścionków pod rękawiczką. Co robicie jeśli się nie mieszczą? Chowacie do kieszeni lub torebki? Rezygnujecie z tej ozdoby? A może z rękawiczek narażając ręce na mróz?

Kylie Minogue Kylie Minogue fot. East News

Sposób na zimę: rękawiczki z pierścionkiem

Kylie Minogue postanowiła z tej drobnej niedogodności uczynić atut, a może nawet stworzyć mikro trend. Niedawno pojawiła się w efektownym płaszczyku Chanel (który wcale nie jest prosty w aranżacji!), wełnianym turbanie i właśnie długich rękawiczkach z dużymi zdobiącymi pierścionkami. 

Kylie Minogue Kylie Minogue East News

Sposób na zimę: rękawiczki z pierścionkiem

Wyglądała jak współczesna królowa śniegu - kobieco i szykownie, a pierścionki na rękawiczce przypominają insygnia królewskie.

Sposób na zimę: rękawiczki z pierścionkiem

Duży ozdobny pierścionek noszony na rękawiczce może stworzyć ciekawe urozmaicenie zimowego zestawu. Ten pomysł sprawdzi się zarówno w wydaniu eleganckim - np. zestawiając kryształowy pierścień z welurowymi rękawiczkami lub bardziej radosnym - stawiając na wzory i kolory.

Od lewej: Forzieri.com ok. 145zł, pierścionek River Island 13Ł, Juicy Couture, asos.com 81$, Topshop 10Ł, Ted Baker, asos.com ok. 365zł, żółty pierścionek z różą Topshop 1Ł,  Topshop 16Ł, pierścionek H&M ok. 20zł

Sposób na zimę: rękawiczki z pierścionkiem

Można również kupić rękawiczki z imitacją pierścionka. W zeszłym roku taki pomysł wykorzystał dom mody Miu Miu. Również w sieciówkach znajdziecie rękawiczki zdobione kryształkami.

Na zdjęciu: rękawiczki z pierścionkiem Whitehouseblackmarket.com ok. 300zł, mitenki z biżuteryjnymi zdobieniami River Island 25Ł

Sposób na zimę: rękawiczki z pierścionkiem

Jeśli jednak nie przekonuje Was ten pomysł, a wciąż macie problem z noszeniem zimą pierścionków, możecie zdecydować się na mitenki, rękawiczki jednopalcowe lub bez palców z ocieplającą "nakładką".

Od góry od lewej: New Look ok 30zł, Bunnyhug.co.uk ok. 170zł, Topshop 14Ł, New Look ok. 65zł

Ponad sto najpiękniejszych kobiet w Polsce - oglądaj online!

Avanti24.pl - sobota 16:30 - transmisja online

Modowy hit: czapka uszatka!

Więcej o: