Amerykańskie zwyciężczynie Top Model

W Stanach program  "America's Next Top Model" miał już 15 edycji i wypromował 15 obiecujących dziewczyn. Zobaczcie kogo i jak Top Modelki radziły sobie po zakończeniu programu. 

Amerykańskie zwyciężczynie Top Model

Program "America's Next Top Model" wymyśliła Tyra Banks i to na nim wzorują się kolejne, międzynarodowe edycje. Na przestrzeni lat miał już 15 odsłon i wypromował 15 dziewczyn. Czy zasłużyły na zwycięstwo? Czy zgodnie z ideą programu udało im się odnieść sukces? Zobaczcie wszystkie zwyciężczynie programu.

Adrianne Curry Adrianne Curry Agencja Wyborcza.pl

Adrianne Curry

Adrianne Curry była pierwszą zwyciężczynią programu, wobec której pokładano największe oczekiwania. Czy im sprostała. Występowała na okładkach wielu magazynów - między innymi Life & Style Weekly, Marie Claire oraz męskich Maxim i Playboy. Zagrała epizody w kilku telewizyjnych produkcjach, jednak na wybiegu nie zrobiła większej kariery.

Yoanna House Yoanna House Agencja Wyborcza.pl

Yoanna House

Po zwycięstwie w programie podpisała kontrakt z agencją IMG Models, która zapewniła jej kilka ważniejszych pokazów. Prezentowała kolekcje Petro Zillia, Custo Barcelona i Sue Wong. Prowadziła program "The Look for Less", potem zrezygnowała z kariery i poświęciła się rodzinie.

Eva Marcille Eva Marcille Agencja Wyborcza.pl

Eva Marcille

Eva wystąpiła na kilku okładkach, ale jej kariera skupiła się na telewizji. Wystąpiła w kilku reality show, epizody w serialach oraz w teledyskach (między innymi do piosenki Baby Angie Stone, "I get Money" 50 Cent'a i "DJ Play a Love Song" Jamie'ego Foxx'a).

Naima Mora Naima Mora Agencja Wyborcza.pl

Naima Mora

Naima najwięsze powodzenie miała w fotomodelingu. Występowała między innymi w sesjach dla CoverGirl, ELLE, US, IN Touch, Teen People, ale z roku na rok coraz rzadziej można ją zobaczyć w mediach. Miała również epizod muzyczny - śpiewała w zespole "Chewing Pics", który jednak szybko się rozpadł.

Nicole Linkletter

NIcole wzięła udział w kilku kampaniach reklamowych, między innymi Liberty of London i Skechers. Na wybiegu prezentowała  kolekcję Alice and Olivia i Bebe. Reklamowała Play Station Portable. Jest popularna w w krajach azjatyckich, ale dużej kariery nie odniosła.

Danielle Evans Danielle Evans Agencja Wyborcza.pl

Danielle Evans

Na wybiegach pojawia się do dziś. Prezentowała kolekcje między innymi Y-3, Victorio & Lucchino,  Carlosa Campos. Pojawiała się w katalogach Sephory, Victoria Secret i Saks Fifth Avenue.

CariDee English

Chodziła na pokazach Jil Sander, Jordi Scott, Carlos Campos.

Jaslene Gonzalez Jaslene Gonzalez Agencja Wyborcza.pl

Jaslene Gonzalez

Jaslene udało się odnieść całkiem spore sukcesy, modelka propozycje pracy ma do dziś. Wystąpiła na wielu okładkach i  w kampanii Garnier. Na wybiegu prezentowała kolekcję Armani Exchange i Custo Barcelona. Jest popularna w krajach azjatyckich.

Saleisha Stowers

Twarz wielu okładek oraz kampanii Dereon, Baby Phat, Macy's.

Whitney Thompson

Brała udział w kampaniach JC Penney, Forever 21, Saks Fifth Avenue i Converse. Wystąpiła również w telewizyjnej reklamie Covergirl, z Rihanną.


McKey Sullivan McKey Sullivan Agencja Wyborcza.pl

McKey Sullivan

Prezentowała kolekcję G Star Raw. Przez magazyn People została ogłoszona jedną z najpiękniejszych kobiet 2009 roku.

Teyona Anderson Teyona Anderson Agencja Wyborcza.pl

Teyona Anderson

Teyona Anderson nie może się pochwalić wieloma osiągnięciami. Być może kariera jeszcze przed nią.

Nicole Fox Nicole Fox Agencja Wyborcza.pl

Nicole Fox

Dotychczas nie zrobiła dużej kariery, ale ma być twarzą letniej kampanii "House of Harlow 1960" - marki należącej do Nicole Richie.

Krista White

Wygrała "America's Next Top Model" ponad pół roku temu, ale jej kariera nie zdążyła się jeszcze rozkręcić. Póki co jej największy sukces to prezentacja kolekcji Betsey Johnnson.

Ann Ward

Ann Ward wygrała program zaledwie kilka dni temu. Miała najwęższą talię i najdłuższe nogi spośród wszystkich uczestniczek, czym budziła ich zazdrość. Werdykt wzbudził kontrowersje - znów okazało się, że chuda znaczy najładniejsza.

Więcej o: