Fale, loki w rozmiarze XXL - najnowsze trendy fryzjerskie!

Fale, loki, niesforne upięcia a wszystkie w jak największej objętości to nadchodzący trend. Jest tylko jedna zasada - bardzo prosta - nie prostujemy!
Fryzjerskie trendy z wybiegów Fryzjerskie trendy z wybiegów kolaż lula.pl

Fale i loki

Koniec z prostotą. W nadchodzącym karnawale fryzury mają być swobodne, duże i kręcone. Potwierdzają to projektanci, którzy prezentowali nam niedawno najnowsze kolekcje. Oto fryzury prosto z wybiegu Jean'a Charles'a de Castelbajac'a.

Fryzjerskie trendy z wybiegów Fryzjerskie trendy z wybiegów kolaż lula.pl

Jean Charles de Castelbajac

Na pokazie w Paryżu Jean Charles de Castelbajac postawił na to, co kobiece. A my wiemy najlepiej, że fale, loki w dużej objętości tym właśnie są. Lubimy takie fryzury, przeważnie czujemy się w nich dobrze. Dajmy włosom odrobinę swobody - niech sprawiają wrażenie jakby żyły własnym życiem.

Fryzjerskie trendy z wybiegów Fryzjerskie trendy z wybiegów kolaż lula.pl

Daniel Vosovic

Podobny trend mogliśmy obserwować na nowojorskim wybiegu, gdzie swą kolekcję prezentował Daniel Vosovic. Włosy uniesione w bardziej delikatne fale to fryzura, która pasuje na każdą porę dnia i nocy. Zarówno w bardziej casual'owych stylizacjach, jak i tych typowo wieczorowych

Fryzjerskie trendy z wybiegów Fryzjerskie trendy z wybiegów kolaż lula.pl

Badgley Mischka

Badgley Mischka z kolei proponuje jeszcze inną formę uczesania. Drobniejsze, bujnie zakręcone loczki można podpiąć spinkami w okolicy skroni. Fryzura momentalnie nabiera innego, znacznie bardziej ciekawego charakteru. Efekt mimo prostoty całego zabiegu jest oryginalna.

Badgley Mischka

Stylizacja tego typu przenosi nas trochę w czasie. Elegancki gadżet w postaci spinki, czy ciekawej chustki, a nawet kapelusza jest świetnym dodatkiem do fryzury tego typu.

kolaż lula.pl kolaż lula.pl kolaż lula.pl

Marie Claire UK 2011

W najnowszym wydaniu magazynu Marie Claire w sesji urodowej wzięła udział Nane Feist. Zdjęciami fryzur w objętości XXL zajął się Darren S. Feist. W artykule czytamy: "Nieważna na jaką fryzurę się decydujemy, ważne, by miała ona jak największą objętość. Zasada jest jedna - nie prostujemy!"

Marie Claire UK 2011

Dobrym pomysłem są też upięcia. Z kręconych włosów można szybko stworzyć ciekawego irokeza!

Victoria's Secret Victoria's Secret Fot. Eastnews

Fryzura niczym z wybiegów Victoria Secret

Trend fryzjerski właściwie od zawsze królował również na wybiegach Victoria's Secret. W końcu kto jak kto, ale oni wiedzą jak sprawić, by kobieta wyglądała naprawdę seksownie.

Wykonanie tej fryzury jest naprawdę proste i możecie zrobic to same. Będziecie potrzebowały do tego kilku kosmetyków i lokówki.

Instruktaż wykonania:

1) Najpierw spryskajcie dla ochrony włosy spray'em, który chroni je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury.

2) Następnie podzielcie włosy na partie. I każde pojedyncze pasmo nawijajcie na lokówkę.

3) Przytrzymajcie około 5 - 10 sekund, a następnie zepnijcie pasmo spinką.

4) Ważne, byście zakręcały pasma w różne strony. Tym sposobem fale wyglądają bardziej naturalnie i nie skręcają się ze sobą.

5) Gdy skończycie nakręcać wszystkie pasma - spryskajcie włosy lakierem i zostawcie na 15 - 30 minut.

6) Zdejmijcie spinki i przeczeszcie loki palcami.

7) Aby fryzura nabrała objętości - potapirujcie włosy u nasady i kolejny raz spryskajcie lakierem.

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/CFSQc1IOV8I?fs=1&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/CFSQc1IOV8I?fs=1&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Więcej o: