Trudny temat operacji plastycznych w Tush Magazine

Temat operacji plastycznych przestaje być już jakimkolwiek tabu. Jest o nim coraz głośniej, również w świecie mody. Zobaczcie jak ujęli widzi go Tush Magazine!
Operacje plastyczne w Tush Magazine Operacje plastyczne w Tush Magazine scan/Tysh Magazine

Operacje plastyczne w Tush Magazine

Ostatnio dużo mówi się o psychicznym uzależnieniu od zabiegów plastycznych, których zadaniem jest zatrzymanie nieubłaganego czasu lub "poprawienie" urody. Osoby, które rozpoczęły swoją przygodę z zabiegami, łatwo z niej nie rezygnują, często tracąc przy tym zdrowy rozsądek.

Temat głośny - i dobrze, bowiem rozprzestrzeniająca się moda na chirurgiczny skalpel zaczyna niepokoić. Okazuje się zresztą, że coraz więcej osób. Temat został poruszony również w Tush Magazine.

Operacje plastyczne w Tush Magazine Operacje plastyczne w Tush Magazine Scan/ Tush Magazine

Grudniowy numer Tush Magazine

W grudniowym numerze Tush Magazine pojawiła się sesja, w której modelka Masha Voronina w obiektywie fotografa Michelle'a Du Xuan'a przeradza się w ofiarę operacji plastycznych.

Operacje plastyczne w Tush Magazine Operacje plastyczne w Tush Magazine Scan/ Tush Magazine

Najpopularniejsze zabiegi

Chirurgia plastyczna jest trudnym tematem. Zwykle problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu to znacznie więcej niż zwykłe kompleksy. Czasem jest tak uciążliwy, że utrudnia normalnie funkcjonowanie. W czasach, w których medycyna i technika pozwalają na zmianę tego stanu rzeczy - wydaje się być to łatwiejszym zadaniem. Niestety coraz częściej słyszymy o osobach, które w walce o "idealny wygląd" uzależniają się od zabiegów. Przeświadczeni, że bez operacji nie będą mogli być szczęśliwi - dążą do niej wszystkimi możliwymi sposobami.

Poprawki nosa, konturu twarzy, podbródka, powiększanie piersi - wszystko to widzimy na artystycznych fotografiach. Najczęściej poprawiane i najbardziej popularne zabiegi wiodły prym na sesji. Temat ma zapewne skłonić do zadumy nad tematem.

Scan/Tush Magazine Scan/Tush Magazine Scan/Tush Magazine

Zaduma nad tematem

Czy coś się dzięki temu zmieni? Trudno powiedzieć. Powstaje bowiem obawa, że pewnych procesów zwyczajnie nie da się już zatrzymać. Dyskusji jednak, mówimy głośne i zdecydowane - tak!

Ostatnio tematem zajął się również Tom Ford, który do swej kontrowersyjnej sesji zaprosił Crystal Renn:

Vogue Paris grudzień 2010 - Crystal Renn

Więcej o: