Jak one się zmieniły?! Gwiazdy po latach!

Zawsze pod koniec roku podsumowujemy miniony czas. Zastanawiamy się, co uległo zmianom, a co pozostało takie samo. Dziś przygotowaliśmy dla was inny ranking. Zobaczcie jak gwiazdy zmieniały się przez lata. Które ocenicie na plus, a które na minus?

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez właściwie od zawsze wygląda świetnie. Można by pokusić się o stwierdzenie, że ta latynoska piękność po latach wygląda nawet lepiej niż przed 15 laty!

Cher

Cher przez lata niewiele się zmieniła. Ostatnio postanowiła poeksperymentować z włosami. Jak wam się podoba w rudym kolorze?

Whitney Houston

Whitney Houston, jak powszechnie wiadomo, miała bardzo poważne problemy z narkotykami. Przez całe lata była niezwykle szczupła. Następnie na jakiś czas wycofała się z życia publicznego i muzyki. Wróciła ponad rok temu z nową płytą, nowymi siłami i...kilkoma kilogramami więcej. Przewidywano, że powrót będzie spektakularny, tak się jednak nie stało. Podobno Whitney wciąż walczy z nałogiem. Mamy nadzieję, że sobie poradzi. Wygląda bowiem wciąż bardzo dobrze!

Kylie Minogue

Kylie Minogue znacznie się zmieniła. Z delikatnej, eterycznej dziewczyny przemieniła się w kobietę, której nie brakuje w życiu odwagi, pewności siebie i przede wszystkim seksapilu.

Andie Macdowell

Andie Macdowell  została zaliczona do najpopularniejszych aktorek lat 90. 52-letnia aktorka wciąż wygląda świetnie.

Nicole Kidman

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w przypadku Nicole Kidman po kilkunastu latach wygląda zdecydowanie korzystniej niż dawniej.

Julia Roberts

Julia Roberts wciąż zalicza się obecnie do najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorek Hollywood. Dziś 43 letnia aktorka nadal wygląda kwitnąco.

Penelope Cruz

Penelope Cruz w 1994 roku i dziś. W której wersji podoba wam się bardziej?

Jennifer Aniston

W przypadku Jennifer Aniston nikt nie ma wątpliwości w jakim kolorze włosów wygląda lepiej! Oprócz tego właściwie w ogóle się nie zmieniła.

Claudia Schiffer

Claudia Schiffer w latach 90. była jedną z najpopularniejszych top modelek. Dziś wciąż nie narzeka na brak propozycji. Widać dlaczego.

Cindy Crawford

Cindy Crawford

Linda Evangelista

Linda Evangelista

Meg Ryan

Niezobowiązującą fryzurę, którą zaprezentowała m.in. w kultowej komedii romantycznej Masz wiadomość skopiowały miliony kobiet. Trzymała się jej przez całe lata.

Demi Moore

Demi Moore na początku swojej kariery wyglądała nieco inaczej niż obecnie. Niewiele osób pamięta, że aktorka miała blond włosy. Dziś jednak u boku Ashtona Kutchera odmłodniała o wiele lat i wygląda świetnie!

Madonna

Artystka która wyznaczała muzyczne trendy. Bez niej świat muzycznego show-biznesu nie byłby ten sam. "Królowa popu" od momentu swojego debiutu w 1982 roku niezmiennie utrzymuje się na szczytach list przebojów. Próbuje swoich sił w różnych gatunkach muzycznych zmieniając się przy tym niczym kameleon. Od zawsze jej występy były wielkimi wydarzeniami, dopracowanym pod każdym względem show tanecznym i muzycznym. Sama Madonna łamała wszelkie zwyczaje obyczajowe, stereotypy i tematy tabu, głównie te związane z seksualnością.

Dziś gwiazda ma 52 lata i niektórzy twierdzą, że teraz wygląda najpiękniej

Aneta Kręglicka

1989 i dziś. Patrząc na nią, trudno uwierzyć, że ma 45 lat!

Pamela Anderson

Poznajecie?!

Donatella Versace

Donatella Versace mimo, że od lat pozostaje wierna swojemu charakterystycznemu stylowi, prawdopodobnie nie może pogodzić się z upływającym czasem. Operacje plastyczne weszły jej krew aż za bardzo.

Doda

Gdy zaczynała karierę śpiewając w zespole Virgin, już wiedziała, że aby zrobić karierę musi się czymś wyróżnić. Doskonale zdawała sobie sprawę, że bez kontrowersyjnej osobowości - nie będzie to łatwe zadanie. Nie brakowało jej ani odwagi, ani pewności siebie. Ale najwidoczniej stwierdziła, że brakuje jej pewnych walorów kobiecości, które pomogą jej w budowaniu wizerunku blond sexbomby. Później zdecydowała się na kilka poprawek swojej urody. Dziś Doda niewiele przypomina dawną, spaloną niczym "skwarka" królową kiczu!

10 fryzur, które odmładzają 10 fryzur, które odmładzają kolaż lula.pl

Sheryl Crowe

Sheryl Crow. Mimo, że zdjęcie było robione dawno temu, Sheryl Crow wygląda na starszą niż obecnie. Dziś piosenkarka ma długie blond włosy, które zwykle układa w lekkie fale. Wygląda dużo młodziej!

Więcej o: