Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Edyta Pazura

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Edyty Pazury.
Edyta Pazura Edyta Pazura forum

Edyta Pazura na premierze filmu "Weekend"

Edyta wspierała męża, który zadebiutował jako reżyser. Jak prezentowała się Pazura?

Edyta Pazura Edyta Pazura forum

Sukienka - minus

Sukienka nie zachwyca. Marszczenia i szwy przypominają wyglądem przerobioną narzutę z sypialni lub zasłonę. Kreacja przyciąga wzrok. Może właśnie o to chodziło. Na pocieszenie dodamy, że kolor jest do przyjęcia. Metaliczna paleta nadal pozostaje w gronie sezonowych trendów.

Edyta Pazura Edyta Pazura kapif

Buty - plus

Niewątpliwie buty są największym atutem tej stylizacji. Rockowe szpilki jednak zupełnie nie pasują do całej kreacji. Ale nic to. Czerwona podeszwa wskazuje na markę Louboutin, a to mówi samo za siebie.

Edyta Pazura Edyta Pazura kapif/forum

Fryzura - minus

Fryzura na cebulę lub na jakiekolwiek inne warzywo. Rockowo, wieczorowo, ale mimo wszystko niekorzystnie. A Edyta to naprawdę piękna kobieta.

Edyta Pazura Edyta Pazura kapif/forum

Podsumowanie - 10 % dobrego smaku, 90 % kiczu

Reasumując, Edyta tym razem się nie popisała. Gwiazda znana jest z dobrego stylu, a tu nieco za bardzo zaszalała. Przerost formy nad treścią nigdy nie jest wskazany, a w tym przypadku doszło do maksymalnego przekroczenia granicy dobrego smaku.

Więcej o: