Zazdrościmy pogody - gwiazdy w strojach kąpielowych

My, Polki, z niecierpliwością wyczekujemy wiosny, a gwiazdy albo mają lato, albo ogromne finanse na komfortowe wakacje. Sprawdźmy które z nich, mogły sobie ostatnio pozwolić na bikini.
AnnaLynne McCord na plaży w różowym bikini AnnaLynne McCord na plaży w różowym bikini fot. East News

AnnaLynne McCord

AnnaLynne McCord cały czas ma odpowiednią temperaturę, by poszaleć na plaży w stroju kąpielowym. Paparazzi wielokrotnie przyłapują ją w bikini, a zdjęcia sprzedają się jak świeże bułeczki, bo aktorka 90210 należy do grona najpiękniejszych z młodego pokolenia.

Paris Hilton na plaży w białym bikini Paris Hilton na plaży w białym bikini fot. East News

Paris Hilton

Najsłynniejsza Dziedziczka świata, choć ostatnio trochę przytyła, nadal chętnie wybiera się na wybrzeże, by skosztować kąpieli słonecznych ze swoim obecnym partnerem. Niedawno pisałyśmy o tym, że paparazzi przyłapali Paris w białym stroju kąpielowym, okularach i szortach w tym samym kolorze oraz srebrnych balerinach. Większości z Was bardzo podoba się obecne ciało Hiltonówny - jak widać, ona też nie ma z nim problemów.

Helen Hunt w bikini po surfowaniu w Malibu Helen Hunt w bikini po surfowaniu w Malibu fot. Forum

Helen Hunt

Helen Hunt to aktorka, która ma już swoje lata. Ciało ma jednak tak smukłe i jędrne od uprawiania surfingu, że niejedna z nas mogłaby jej go pozazdrościć. Paparazzi przyłapali ją ostatnio w czarnym bikini, gdy skończyła surfować w Malibu.

Kim Kardashian z bikini na plaży Kim Kardashian z bikini na plaży fot. East News

Kim Kardashian

Kim Kardashian ma spore, jednak przyjemnie krągłe i zadbane ciało. Mężczyźni za nim szaleją, kobiety niekoniecznie. Kim to jednak nie przeszkadza i chętnie wybiera się na plaże w coraz to wymyślniejszych strojach kąpielowych. Paparazzi przyłapali ją, gdy miała na sobie bikini z ozdobami w kształcie rombów. Przechadzała się brzegiem słuchając szumu fal, czego jej szczerze zazdrościmy!

Kourtney Kardashian na basenie w bikini Kourtney Kardashian na basenie w bikini fot. East News

Kourtney Kardashian

Siostra Kim - Kourtney Kardashian - także chętnie zakłada strój kąpielowy i korzysta z panującej w jej miejscu zamieszkania pogody. Częściej wybiera jednak basen, na którym jest mniejsze prawdopodobieństwo przyłapania przez nachalnych paparazzi. Niestety - tym razem się nie udało ;)

Melanie Brown wychodzi z basenu w bikini Melanie Brown wychodzi z basenu w bikini fot. East News

Melanie Brown

Melanie Brown wybrała się ostatnio z mężem do Utah. Ona, w przeciwieństwie do wcześniej wymienionych, nie zawsze ma pogodę do plażowania - pochodzi z Anglii, którą często odwiedza, a tam - jak wiadomo - chłód i deszcz. Na wakacjach jeździła na nartach, ale i korzystała z ciepłych basenów na świeżym powietrzu. Dwa w jednym!

Więcej o: