Wybieramy najlepszą kreację z gali SAG 2011

Sprawdźmy która aktorka postarała się najbardziej i zachwyciła kreacją na gali Stowarzyszenia Aktorów Filmowych. Wybierzmy najpiękniejszą stylizację!
Gwiazdy na gali SAG 2011 Gwiazdy na gali SAG 2011 kolaż - Anna Szulc

Najlepsze stylizacje na rozdaniu nagród Screen Actors Guild 2011

Jak wcześniej pisałyśmy, mamy wrażenie, że na gali rozdania Złotych Globów więcej kreacji było godnych uwagi. Mimo to, jak zawsze znalazły się udane stylizacje. Spośród najlepszych wybrałyśmy pięć. Sprawdźcie, kto naszym zdaniem zasłużył na pochwałę i zagłosujcie na faworytkę!

Rosario Dawson na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) Rosario Dawson na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) fot. East News

Rosario Dawson

Rosario Dawson postawiła na złotą biżuterię, pantofle peep toe, jasnozłotą prostokątną kopertówkę oraz bladożółtą suknię eksponującą nogi.

Projekt: J.Mendel

Mila Kunis z filmu 'Czarny łabędź' na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) Mila Kunis z filmu 'Czarny łabędź' na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) fot. AP Photo

Mila Kunis

Mila Kunis wybrała suknię bez ramiączek z paskiem oraz z subtelnie i lekko układającego się materiału w czerwono-biało-czarne printy.

Projekt: Alexander McQueen

Hilary Swank na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) Hilary Swank na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) fot. AP Photo

Hilary Swank

Hilary Swank założyła subtelną biżuterię oraz cielistą suknię na jedno ramię, której złote wykończenia idealnie komponowały się z kopertówką.

Projekt: Versace

Julia Stiles z serialu 'Dexter' na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) Julia Stiles z serialu 'Dexter' na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) fot. AP Photo

Julia Stiles

Julia Stiles postawiła na kontrowersyjną cieniowaną suknie, w której dominował kolor granatowy i biały. Całość była klasyczna - bez ramiączek i z rozkloszowanym dołem. Do tego aktorka dobrała srebrno-granatową biżuterię House of Lavande.

Projekt: Monique Lhuillier

Claire Danes z 'Temple Grandin' na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) Claire Danes z 'Temple Grandin' na wręczeniu nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) fot. AP Photo

Claire Danes

Claire Danes wybrała nowoczesny i modny kwiecisty szyk opleciony czarnym paskiem. Suknia została uzupełniona dwiema bransoletami i subtelnymi kolczykami w srebrnym kolorze.

Projekt: Louis Vuitton

Gwiazdy na gali SAG 2011 Gwiazdy na gali SAG 2011 kolaż - Anna Szulc

Wybieramy!

Wybierzcie najpiękniejszą spośród pięciu faworytek używając przygotowanego sondażu. Najpiękniejsze kreacje gali Screen Actors Guild 2011 przesuńcie do góry, a te mniej udane na dół.

Miłej zabawy!

Więcej o: