Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Paulina Sykut

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.
Paulina Sykut Paulina Sykut forum

Paulina Sykut na konferencji Polsatu

Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Pauliny Sykut z konferencji prasowej "Tylko muzyka. Must be the music". Pogodynka Polsatu będzie od marca gospodynią nowego show stacji.

Paulina Sykut Paulina Sykut kapif

Sukienka - plus

Paulina wybrała na tę okazję minimalistyczną kreację od młodej polskiej marki Bohoboco. Nie wiemy, czy był to jej prywatny wybór, czy sukienkę poleciła stylistka, ale za plus poczytujemy promowanie rodzimych projektantów. Tym bardziej, że w tym modelu pogodynce jest bardzo do twarzy, głównie ze względu na spokojny kolor kontrastowany przez seksowny fason. Spójrzcie tylko na te plecy!

Paulina Sykut Paulina Sykut forum

Buty - plus/minus

Popularne meliski, mimo że piękne i sygnowane nazwiskiem Vivienne Westwood, są już tak opatrzone, że nie wydają się niczym wyjątkowym, a jedynie naśladownictwem. Ten wybór zastanawia nas też ze względu na porę roku, ale usprawiedliwiamy Paulinę tym, że w letnich butach zimą pojawiają się nawet prawdziwe ikony kina. Pod warunkiem, że jest to gala, a pod stopami leży czerwony dywan.

Paulina Sykut Paulina Sykut forum

Fryzura - plus

Paulina ma urodę której nie powstydziłaby się nawet na wybiegu, więc nic dziwnego, że bierze przykład z modelek, które na tygodniach mody lansują teraz pozorną prostotę i nieład na głowie. Rozpuszczone, naturalne i niewystylizowane przesadnie włosy to hit nadchodzącej wiosny!

Paulina Sykut Paulina Sykut forum

Makijaż - plus

Dobrany do rysów twarzy, komponujący się z fryzurą - nic dodać, nic ująć.

Paulina Sykut Paulina Sykut forum

Podsumowanie - 90% stylu, 10% kiczu

Paulinie przyznalibyśmy 100% stylu z dodatkowym wyróżnieniem za promocję marki Bohoboco, gdyby nie buty, które już zawsze w kontekście polskiego "showbizu" kojarzyć nam się będą z Magdą Mołek. W przypadku stylizacji Sykut chętnie zobaczyłybyśmy coś bardziej wyszukanego i... cieplejszego. Mamy luty - łatwo o przeziębienie, a katar urodzie nie służy - szkoda pięknej buzi :).

Więcej o: