Najmodniejsze trendy w stylizacji paznokci

Kolorowy french, paznokcie jak owoce jeżyn, modne kolory lakierów. Zebraliśmy dla was z wybiegów najnowsze i najmodniejsze pomysły na stylizację paznokci.

Paznokcie jak owoce

Modnym trendem jest nie tylko kolorowa stylizacja paznokci, ale również zupełna zmiana myślenia o manicure.

Caviar nails na pokazie Cushnie et Ochs Fall 2011

Tego jeszcze nie było! Gładka tekstura paznokcia odchodzi w przeszłość. Teraz nadszedł czas na nowe kształty!

Caviar nails na pokazie Cushnie et Ochs Fall 2011

Wykonanie manicure:

Pomaluj paznokieć podkładem, a następnie czarnym lakierem ( o ile chcesz, by był to taki właśnie kolor), pociągnij paznokieć cienką warstwą kleju, a następnie zanurzaj każdy palec po kolei w pojemniku z małymi, lekkimi koralikami.

Nowy, modny rodzaj frenchu

Wcale nie musisz mieć długich paznokci, by wykonać ciekawy french. Pomaluj płytkę paznokcia na modny siwy, lub szary kolor, a następnie na samym końcu narysuj cienką, czarna kreskę. Jeśli czujesz się niepewnie, możesz użyć lakieru służącego do zdobienia, z cienką końcówka pędzelka.

Nowy, modny rodzaj frenchu

Dokładnie to samo możesz zrobić w innych kombinacjach kolorystycznych. Jednym z najmodniejszych kolorów lakieru jest również cielisty beż.

Nowy, modny rodzaj frenchu

Bardzo modnym kolorem jest w tym sezonie neonowy róż. Czemu, by tego nie wykorzystać stylizując paznokcie?!

YSL Rock & Barock

Kolekcja YSL o nazwie "Rock & Baroque" jest dostępna na rynku od dłuższego czasu. Wraz  z jej wprowadzeniem pojawiły się nowe trendy we francuskim manicure. Jak widać wciąż obowiązują!

 

YSL Rock & Barock

Nowe propozycje są dosyć śmiałe, ale wyglądają niezwykle elegancko. I o to właśnie chodzi. O przełamanie pewnej monotonii we francuskim manicurze. W którym jak do tej pory królowała biel z delikatnym różem lub beżem.

Kolejna nowość

To wciąż wykorzystanie 2 kolorów w stylizacji, ale w zupełnie inny sposób. Czemu nie podkreślić drugiej końcówki paznokcia? Również wygląda ciekawie i elegancko!

Innowacje w stylizacji paznokci

Można to robić na wiele sposobów. Pomysłów jest nieskończenie wiele!

Modny pomarańcz

Pomarańcz w nadchodzącym sezonie będzie królował wszędzie! Warto zaopatrzyć się również w odpowiedni odcień lakieru do paznokci!

Więcej o: