Mała rzecz, wielkie wrażenie - kopertówka

Drobiazg, dzięki któremu mamy przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy w eleganckiej lub intrygującej formie - sprawdźmy jakie kopertówki wybierają gwiazdy i jakie modele można znaleźć w polskich sklepach!

Mała rzecz, wielkie wrażenie - kopertówka Mała rzecz, wielkie wrażenie - kopertówka kolaż Lula.pl

Kopertówka - must have gwiazd

Kopertówki królują od kilku sezonów. Widujemy je przede wszystkim na czerwonym dywanie oraz ważnych imprezach. Noszone do sukienki świetnie uzupełniają i zdobią sukienkę. Można je jednak, z równie dużym powodzeniem, nosić do codziennych ubrań. Sklepy oferują wiele wzorów, które są inspirowane najczęściej wybieranymi przez gwiazdy modelami od projektantów.

W polskich sieciówkach i sklepach internetowych znajdziecie mnóstwo czarnych kopertówek, które ma w swojej szafie chyba każda celebrytka, w tym Marta Żmuda Trzebiatowska i Joanna Przetakiewicz - na przykład z kokardą jak od Valnetino, czy marszczone jak u Miu Miu. Są także wersje kolorowe i wzorzyste - najczęściej występują motywy zwierzęce, jak te u Kendry Wilkinson i Mai Hirsch. Modne nasycone barwy polubiła Monika Brodka i Natalie Portman - w nadchodzącym sezonie najlepiej postawić na owocowy kolor, na przykład pomarańcz. Ostatnią wariacją, którą najbardziej lubią gwiazdy są kopertówki z połyskiem - wybrały je między innymi Katarzyna Glinka i Bonnie McKee. Najczęściej mają one kolor srebra lub złota, ale zdarzają się też modele całe wysadzane błyszczącymi kamieniami.

Sprawdźcie, które gwiazdy wybrały opisywany typ torebki i jakie modele znaleźć można w lubianych sklepach!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Joanna Przetakiewicz z czarnymi kopertówkami Marta Żmuda Trzebiatowska i Joanna Przetakiewicz z czarnymi kopertówkami kolaż Lula.pl

Czarne

Na kolażu: czarna kopertówka z kokardą z koralików House, 29,90 zł; czarna kopertówka XL z dżetami na brzegach Zara, 459 zł; czarna kopertówka z kokardą Mizensa, 39 zł (etorebka.pl); czarna kopertówka ze sznurków Zara, 289 zł; czarna marszczona saszetka Mango, 69 zł.

Natalie Portman i Monika Brodka z kolorowymi kopertówkami Natalie Portman i Monika Brodka z kolorowymi kopertówkami kolaż Lula.pl

Kolorowe

Na kolażu: granatowa kopertówka z dwoma paskami Mizensa, 59 zł (etorebka.pl); kolorowa sztywna kopertówka Zara TRF, 99,90 zł; granatowa sztywna kopertówka TopShop, ok. 150 zł; beżowa kopertówka na zatrzask Mango, 399 zł; pomarańczowa saszetka Mango, 59 zł.

Kendra Wilkinson i Maja Hirsch z kopertówkami w motywy zwierzęce Kendra Wilkinson i Maja Hirsch z kopertówkami w motywy zwierzęce kolaż Lula.pl

W motywy zwierzęce

Na kolażu: kopertówka w panterkę H&M, 39,90 zł; bordowa kopertówka z motywem skóry węża TopShop, ok. 130 zł; czarna kopertówka z cętkowaną górą Zara, 289 zł; szara kopertówka z motywem skóry węża i kokardą Mizensa, 49 zł (etorebka.pl).

Katarzyna Glinka i Bonnie McKee z połyskliwymi kopertówkami Katarzyna Glinka i Bonnie McKee z połyskliwymi kopertówkami kolaż Lula.pl

Połyskliwe

Na kolażu: prostokątkna srebrna kopertówka Mango, 169 zł; złota metalowa sztywna kopertówka TopShop, ok. 225 zł; srebrna cekinowa kopertówka Zara TRF, 119,90 zł; sztywna kopertówka z kamieniami TopShop, ok. 250 zł; złota kopertówka z metalowymi wykończeniami Zara TRF, 99,90 zł; czarna brokatowa kopertówka Zara TRF, 99,90 zł; srebrna kopertówka z kokardą Mizensa, 29 zł (etorebka.pl).

Więcej o: