Oskary 2011. Wybierz najlepszy makijaż i fryzurę!

Były już najpiękniejsze kreacje i największe wpadki! Pora na ocenę makijaży i fryzur gwiazd na tegorocznym rozdaniu Oskarów!
Mila Kunis Mila Kunis AP/Matt Sayles

Mila Kunis

Mila Kunis postawiła na wyraziste zaakcentowanie oczu. Klasyczny smokey eyes połączony z cielistą, matową pomadką na ustach. Przedłużone rzęsy dodatkowo przykuwają uwagę. Podoba nam się również prosta, ale elegancka fryzura aktorki.

Michelle Williams Michelle Williams AP/Matt Sayles

Michelle Williams

Makijaż Michelle Williams nie wyróżniał się niczym szczególnie specjalnym. Delikatnie podkreślone oko i brwi. Fryzura nie zwracała większej uwagi, ponieważ wyglądała tak jak zawsze. Prawdopodobnie Michelle stylizowała się samodzielnie.

Scarlett Johansson. Scarlett Johansson. AP/Matt Sayles

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson mimo delikatnej wpadki dotyczącej wyboru kreacji - miała za to piękny makijaż. Bardzo podoba nam się wybór złocisto-miedzianego cienia, który świetnie pasuje do urody Scarlett. Fryzura mimo swej prostoty, również wyglądała całkiem dobrze.

Florence Welch Florence Welch AP/Matt Sayles

Florence Welch

A może podoba wam się nude look w stylu Florence Welch?

Penelope Cruz Penelope Cruz AP/Matt Sayles

Penelope Cruz

Kto, by uwierzył, że zaledwie miesiąc temu urodziła dziecko?! Penelope nie tylko błyskawicznie wraca do dawnej figury, ale wygląda promiennie i dziewczęco. Macierzyństwo jej służy.

Natalie Portman Natalie Portman AP/Matt Sayles

Natalie Portman

Nagrodzona Natalie, mimo, że jest już w zaawansowanej ciąży również prezentowała się świetnie. "Przydymione" brązowymi cieniami oko, idealnie rozświetlona cera i delikatne fale na włosach. Wszystko to tworzyło lekką i subtelną stylizację, w której Natalie wyglądała bardzo korzystnie.

Hilary Swank Hilary Swank REUTERS/LUCAS JACKSON

Hilary Swank

Hilary Swank jak zawsze postawiła na dość delikatną stylizację. Bardzo delikatnie podkreśliła zarówno oczy, jak i usta. Prosta była również jej fryzura, która zwracała uwagę dzięki świecącej ozdobie.

Halle Berry Halle Berry REUTERS/MARIO ANZUONI

Halle Berry

Halle Berry wyglądała pięknie. Niesamowite, że gwiazda zupełnie się nie zmienia. W naszym mniemaniu jest to duży plus! Gwiazda ma w końcu 45 lat, a cerę jak 20-latka!

Sandra Bullock Sandra Bullock AP/Matt Sayles

Sandra Bullock

Sandra Bullock postawiła na klasykę elegancji. Włosy zaczesane do tyły w prosty kok. Czarny eyeliner i czerwona pomadka. Do tego muśnięte różem kości policzkowe. Klasycznie, ale mimo wszystko delikatnie.

Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow AP/Matt Sayles

Gwyneth Paltrow

Aktorka postawiła na dość prosty look. Większą uwagę zwraca natomiast makijaż oczu. Brązowy kolor cienia nadaje spojrzeniu głębi i ładnie komponuje się z kolorystyką stroju.

Nicole Kidman Nicole Kidman AP/Chris Pizzello

Nicole Kidman

Nicole Kidman niestety nas rozczarowała zarówno fryzurą jak i makijażem. Poza tym jej cera wygląda jak pergamin. Jest widocznie przesuszona i za dużo na niej pudru.

Więcej o: