Wybieramy największą wpadkę na gali Osobowość Roku 2010

Kto ubrał się najgorzej na imprezie wręczenia nagród dla Osobowości Roku?
Wpadki na gali Osobowość Roku 2010 Wpadki na gali Osobowość Roku 2010 kolaż Lula.pl

Wielkie wpadki, jedna impreza

Najgorsze stylizacje ostatnich dni na jednej gali... Wybierzmy najgorzej ubraną celebrytkę imprezy Osobowości Roku 2010!

Marta Grycan Marta Grycan fot. Kapif

Marta Grycan

Marta Grycan stale zalicza stylistyczne wpadki. Tak było i tym razem - toporne materiały, sztywna góra i niemodny wygląd sukienki sprawiły, że nie mająca perfekcyjnej figury Marta, wyglądała zupełnie niekorzystnie.

Katarzyna Grochola Katarzyna Grochola fot. Kapif

Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola także często zalicza niechlubne miejsce najgorzej ubranej. Tym razem nie pokazała pełni swoich możliwości, ale dobrze też nie było. "Nerka" rodem z lat osiemdziesiątych, która dobrze wygląda tylko na młodych i szczupłych kobietach, a do tego kardigan z lejącego materiału i panterka na koszulce... Na niemłodej już kobiecie taki strój się nie obroni.

Magdalena Kłys z partnerem Magdalena Kłys z partnerem fot. Kapif

Magdalena Kłys

Nasza ostatnia propozycja w rankingu najgorzej ubranej na Osobowościach Roku 2010, to Magdalena Kłys. Jej kreacja wyglądała jak przebranie za Cygankę lub wróżkę. Warstwy czarnych ubrań, niemodne rajstopy i krój dodatków połączone z kwiecistym szalem dały wrażenie modowej katastrofy i niezamierzonej teatralności. Lat też nie odjęły..

Która stylizacja zasługuje na miano najgorszej?

Więcej o: