Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Marta Żmuda Trzebiatowska

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.
Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska kapif/forum

Marta Żmuda Trzebiatowska na premierze teledysku

Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Marty Żmudy Trzebiatowskiej z premiery teledysku do filmu "Wygrany". Marta jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Tylko czy potrafi się ubrać? Mamy wątpliwości...

Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska kapif/forum

Sukienka - totalny minus

Sukienka z koronki może i jest modna, ale jak widać na zdjęciu spadała aktorce z biustu. Ciągłe poprawianie ubrania nie wygląda dobrze. W dodatku kompletnie nie pasuje do reszty stylizacji. Delikatna koronka i satyna w zestawieniu z grubymi rajstopami wygląda nieestetycznie. Do tego skórzana kurtka zupełnie psująca klimat. Marta Żmuda Trzebiatowska chciała stworzyć zestaw w stylu rock chic, ale jej się nie udało.

Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska kapif

Buty - minus

Botki z materiału już dawno wyszły z mody i choć są klasyczne, to aktorka powinna ich unikać. W zestawieniu z błyszczącymi rajstopami ich kolor wygląda na sprany przez co wyróżniają się na tle stylizacji. W dodatku niemiłosiernie skracają Marcie nogi mimo, że taki efekt teoretycznie powinien je wydłużyć.

Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska kapif

Dodatki - plus/minus

Metaliczny, trochę udający męski zegarek z bransoletą to jeden z hitów sezonu. O ile jednak świetnie pasuje do kurtki, to ostro kłóci się z sukienką. Do awantury dodatków wtrąca się też torebka - za mocno skompletowana z resztą. Marto - w modzie dziś trzeba trochę burzyć, nie porządkować :).

Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska kapif

Fryzura - plus/minus

Ładnej buzi niewiele zaszkodzi, ale Martę wolimy w innej wersji - z długimi prostymi włosami z grzywką. Tego typu cieniowanie natomiast już dawno wyszło z mody, mimo, że jest twarzowe.

Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska forum

Twarz - plus

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest niezwykle piękna i umie podkreślać swoją urodę. Nie potrzebuje efektywnego, wręcz teatralnego makijażu, by wywołać wrażenie. Zwykle stawia na naturalność i znakomicie się to sprawdza. Aktorka użyła brązowych cieni do powiek i brzoskwiniowego różu, które doskonale pasują do jej typu urody i karnacji.

Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska kapif

Podsumowanie - 40% stylu, 60% kiczu

Gdyby strój Marty rozdzielić i przeznaczyć na dwie różne okazje, gwiazda wyszłaby z tego obronną ręką. Elegancka koronkowa sukienka wyszłaby na galę, a skórzana kurtka i cała reszta ubrałyby aktorkę na mniej oficjalną okazję. Razem nie dały rady - dlatego tym razem to tylko 40% stylu.

Więcej o: