Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Rozalia Mancewicz

Miss Polonia 2010 na pokazie mody.
Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Rozalia Mancewicz na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Rozalii Mancewicz z pokazu kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve.

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Makijaż - plus/minus

Różowa szminka, tak jak pomarańczowa i koralowa, wiosną będzie trendy. Rozalia wygląda w tym odcieniu bardzo dobrze, ale podkład i mocno wytuszowane rzęsy razem tworzą sztuczny look woskowej lalki. Czas chyba, żeby Rozalia zerwała z maską Miss i postawiła na naturalne piękno.

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Fryzura - plus

Dziewczęca i naturalna jest za to fryzura. Ciemniejszy głęboki kolor do dobra alternatywa dla blondu w stylu Barbie, którym poprzednio błyszczała na salonach Rozalia. Teraz jesteśmy na tak!

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Sukienka z wybiegu - plus/minus

Rozalia okazała się taktownym gościem pokazu Eve by Eve - nie dość, że wzięła w nim grzecznościowy udział, to jeszcze cierpliwie pozowała w sukience zaprezentowanej przez inną modelkę z kolekcji projektantki Eweliny Rydzyńskiej. I niby wszystko byłoby ok - soczyste kolory, sportowy szyk, krój bluzy... a jednak coś tu nie gra.

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Sukienka - plus/minus

Razem z kolorowym makijażem i obcasami całość wygląda trochę tandetnie i bez wyrazu. Ale przyznajemy: to trudny fason - trzeba dużej wprawy i wyczucia stylu, żeby nosić go dobrze, a w tej sytuacji zestawienie było cokolwiek przypadkowe, bo Rozalia tylko spontanicznie podpromowała kreację, a na imprezie zjawiła się ubrana zupełnie inaczej...

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Drugi strój - plus/minus

Czarny elegancki płaszcz i symbol lansu polskich celebrytek w postaci popularnego modelu torby od Sabriny Pilewicz nie korespondowały wprawdzie z tym, co Miss Polonia nosiła na wybiegu, ale przecież nie musiały. Duży plus dajemy za wsparcie dla projektantki i promowanie jej kreacji swoim wizerunkiem, ale chcemy też Rozalię ostrzec, by nie stała się miejscem reklamowym dla wszystkich, którzy będą w przyszłości ją o to prosić. Eksponowanie w ten sposób torby przed obiektywami nie jest w dobrym guście, niezależnie od nacisków menadżerów...

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Podsumowanie - 60% stylu, 40% kiczu

Rozalia szuka swojego stylu, a skoro szuka, to i błądzi. Póki co, ma do tego prawo, ale jeśli pozostanie na salonach, oczekiwania wobec jej gustu i modowych decyzji wzrosną. My kibicujemy!

Film na weekend!

Więcej o: