Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Edyta Herbuś

Oceniamy stylizację Edyty Herbuś z imprezy Swarovski w Złotych Tarasach.
Edyta Herbuś Edyta Herbuś kapif/forum

Edyta Herbuś na otwarciu salonu Swarovski

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Edyty Herbuś z otwarcia salonu Swarovski

Edyta Herbuś Edyta Herbuś forum

Makijaż - plus

Ładna buzia, dobrze dobrany odcień podkładu i odpowiedni kolor szminki. Do tego subtelnie podkreślone oczy i nieprzesadnie wyregulowane brwi. Taki "look" jest bezpieczny i podkreśli urodę każdej pięknej kobiety.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś kapif

Kurtka - plus

Skórzane kurtki są hitem polskich salonów i sezonu wiosenno-letniego, o czym pisałyśmy TUTAJ. Najchętniej wybierane są modele czarne i ćwiekowane. Edyta dostosowała ten trend do swojego stylu i wybrała model prosty i klasyczny - gładki, bez kołnierza, za to z ozdobnymi zamkami przy rękawach i pod biustem.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś kapif

Bluzka - plus/minus

Blady odcień żółtego i marszczenia na bluzce wywołują u nas mieszane uczucia. Drapowanie wygląda odrobinę niechlujnie, a modny owocowy kolor został niepotrzebnie rozjaśniony. Mimo to, nie wygląda to szczególnie źle.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś kapif

Spodnie - plus/minus

Białe spodnie obronią się tylko w słoneczny dzień, ale nie na tancerce! Edyta dobrze dobrała krój - świetnie, że nogawka nie była na dole super-obcisła, bo dzięki temu estetycznie nachodziła na botki. Minusem są niestety umieszczone po bokach kieszenie, które odstają i optycznie poszerzają gwiazdkę w biodrach. Mimo wszystko, brawo za odwagę i nietypowe zestawienie tej letniej bieli z ciężką czarną skórą.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś kapif

Buty - plus

Te buty Edyta zakłada na prawie każde wydarzenie - może trochę za często, ale nie dziwimy jej się. Butki z odkrytym palcem i piętą, zamkiem po środku oraz lustrzaną podeszwą wyglądają niebanalnie i są bardzo modne!

Edyta Herbuś Edyta Herbuś forum

Torebka - plus

Pasująca do reszty czarna skóra, ciężki i zarazem elegancki wygląd łańcuszka oraz modny kształt torebki to bardzo dobry wybór, do którego nie mamy zastrzeżeń.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś forum

Podsumowanie - 80% stylu, 20% kiczu

Edyta Herbuś bardzo się ostatnio stara, by ciągle nas zaskakiwać udanymi stylizacjami. Trzeba przyznać, że wychodzi jej to coraz lepiej - oby tak dalej! Jedyny zarzut, któremu nie możemy się oprzeć, to ta "obuwnicza powtarzalność"... Lepiej nosić te buty dwa razy w miesiącu przez rok, niż dwanaście razy w miesiącu przez krótki czas!

Więcej o: