Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Edyta Górniak

Oceniamy stylizację Edyty Górniak.
Edyta Górniak Edyta Górniak kapif.forum

Edyta Górniak na urodzinach Fashion TV

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Edyty Górniak z urodzin Fashion TV. Goście imprezy byli zaskoczeni obecnością gwiazdy. Dlaczego? Diwa rzadko pojawia się na tego typu bankietach. Dla Fashion TV zrobiła wyjątek. Jak podoba wam się jej strój?

Edyta Górniak Edyta Górniak kapif.forum

Makijaż - plus

Edyta Górniak ma rysy twarzy stworzone do eksperymentowania z makijażem - na tak plastycznej buzi świetnie wygląda zarówno kolorowy, rajski make up, jak i klasyczny "smoky eye", na który gwiazda zdecydowała się w tym przypadku. Do ciemnej oprawy oka najlepiej pasują blade, matowe usta, które tworzą ładny kontrast - także dla wyrazistej oprawy okularów, które...

Edyta Górniak Edyta Górniak kapif.forum

Okulary - plus

...pochodzą z zeszłorocznej kolekcji marki Prada. Model, na który zdecydowała się Edyta to PR23MV (cena: od ok. 700 do 1000 zł). Rama okularów stanowi złoty środek między klasyką a modnym ostatnio "kocim okiem". Plus!

Edyta Górniak Edyta Górniak kapif.forum

Kurtka - plus

Skórzana ramoneska to chyba w 90% przypadków strzał w dziesiątkę. Bardzo prosta stylizacyjnie, pozwala prawie każdej "nosicielce" uniknąć modowych wpadek. Ta w kolorze denimu świetnie pasuje do urody i figury gwiazdy, ale...

Edyta Górniak Edyta Górniak kapif.forum

Bluzka - minus

...efekt zupełnie psuje to, co pod spodem. Czarny top wygląda bazarowo, a dodatkowo zupełnie nie komponuje się z kolorem i fakturą dżinsów, zdradza odcień bielizny, a jego długość psuje proporcje, choć w przypadku zgrabnej Edyty to bardzo trudne. Dekolt-woda to dodatkowy minus, bo przez niego całość wygląda na "przekombinowaną".

Edyta Górniak Edyta Górniak kapif.forum

Spodnie - plus

Ok, nie przepadamy za tak jasnym jeansem, ale wiemy, że znów pojawił się w nowych kolekcjach i musimy przyznać, że Edyta w tym modelu wygląda świetnie. Plus za odsłonięte kostki i długość 7/8 - gwiazda i jej styliści są z trendami na bieżąco.

Edyta Górniak Edyta Górniak kapif.forum

Buty - plus

Szpilki Nicholasa Kirkwooda - strzał w dziesiątkę i szał sezonu. Niestety głównie wśród gwiazd, bo niewiele zwykłych śmiertelniczek może sobie na nie pozwolić. Małe dzieło sztuki!

Edyta Górniak Edyta Górniak kapif.forum

Dodatki - plus/minus

Taka stylizacja stwarza neutralne tło dla biżuterii, więc gwiazda mogła pozwolić sobie na wiele. Mimo to, my nie postawilibyśmy akurat na kryształkową kolię, tym bardziej, że na nadgarstku Edyta ma także kosztowny, ale jednak sportowy zegarek. Tu radzilibyśmy raczej konsekwencję, a nie kontrasty.

Edyta Górniak Edyta Górniak kapif.forum

Podsumowanie - 90% stylu, 10% kiczu

Podsumowując - sukces z małymi potknięciami. Rockowo-sportowy mix absolutnie pasuje Edycie Górniak a luksusowe dodatki były absolutnie trafione w przypadku imprezy modowej. Gwiazda wiedziała, że właśnie one na tego typu imprezie będą pod lupą. Zrezygnowalibyśmy jedynie z naszyjnika i podmienili top, bo ten, który gwiazda ma na sobie w takim zestawieniu nadaje się bardziej na dyskotekę w Mielnie niż na urodziny FashionTV.

Więcej o: