Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Kinga Rusin

Kinga Rusin w "You Can Dance".
Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Kinga Rusin w "You Can Dance"

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukałyśmy plusy i minusy w stylizacji Kingi Rusin z nagrania programu "You Can Dance". Tym razem prezenterka postawiła na stylowy kombinezon. Ładnie wyglądała?

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Fryzura i makijaż - plus/minus

Makijaż Kingi Rusin jest perfekcyjny - wygląda naturalnie, rozświetla twarz, a przy tym dobrze kryje, co jest bardzo istotne przy pracy w telewizji lub w błyskach fleszy. Niestety, fryzura, choć bardzo dobrze dobrana do typu urody i owalu twarzy, wygląda na odrobinę niechlujną u nasady.

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Kombinezon - plus

Ten szary kombinezon był świetnym wyborem! Nie dość, że pasuje kolorystycznie do urody Kingi i zakrywa mniej atrakcyjne części ciała, to świetnie sprawdził się w programie, w którym liczy się charakterystyczny i wygodny styl z lekko młodzieżową nutą. W przypadku dziennikarki jest to perfekcyjny kompromis między wiekiem a charakterystyką tego tanecznego show.

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Żakiet - plus

Żakiet także był dobrym wyborem - jest na tyle klasyczny, że dodał strojowi elegancji, a nowoczesne i niebanalne wykończenie w postaci kołnierza skutecznie go urozmaiciło. Kolor również idealnie zgrał się z resztą stroju, makijażem i urodą noszącej.

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Naszyjnik - minus

Naszyjnik niestety musimy zaliczyć do minusów. Był zupełnie niepotrzebny i w przeciwieństwie do bransoletki - zupełnie nie pasował i przeładował stylizację. Kinga powinna przyjrzeć się najnowszym pokazom, na których wyraźnie widać, że jest tendencja na minimalizm i prostotę. Zbędne obwieszanie się biżuterią jest passe.

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Buty - plus

Dla odmiany, tego typu buty są hitem ostatnich miesięcy. Ostre czubki wracają z hukiem, a te są nie tylko bardzo modne, ale i idealnie dobrane do reszty stylizacji - brawo!

Kinga Rusin Kinga Rusin kapif

Podsumowanie - 80% stylu, 20% kiczu

Zła ubraniowa passa Kingi Rusin najwyraźniej się kończy. Jej strój z programu "You Can Dance" był zupełnie przyzwoity, a drobne zgrzyty zupełnie nie przeszkodziły w jego dobrym odbiorze. Prezenterka może odetchnąć z ulgą!

Więcej o: