Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Anna Dereszowska

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Anny Dereszowskiej z imprezy firmy Douglas.
Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Anna Dereszowska na imprezie firmy Douglas

Jubileusz perfumerii odbył się w przepięknych Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim. Impreza przyciągnęła wiele elegancko ubranych gwiazd, ale nam w oczy rzucił się nie przepych, a jedna, bardzo stonowana, choć ultrakrótka stylizacja Ani Dereszowskiej. Aktorka nigdy nie eksperymentowała z modą, choć jej uroda (zachwycałyśmy się nią już za czasów starych teledysków De Mono) pozwalałaby na dużo więcej. Jednak ona zawsze wierna była klasyce i świetnie na tym wychodziła.  Do tej pory często zakłada sukienki od znanych polskich projektantów, ale zazwyczaj stawia na prostotę i elegancję. Tak było i tym razem. Jak podoba wam się stylizacja Ani?

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Twarz/makijaż/fryzura - plus

Naturalny look tylko wydobył ujmującą urodę Ani. W tym przypadku naprawdę nie potrzeba nic więcej, mimo że okazja była wieczorowa. Ktoś, kto zajął się makijażem (być może posłuchał sugestii aktorki), dobrze rozumiał, że mocny make-up przy krótkiej sukience wyglądałby wulgarnie i tandetnie. Grunt to wyczucie. W tym przypadku niezawodne - także co do fryzury. Brawa za piękny kolor i twarzowe cięcie.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Sukienka - prawie plus

Ultrakrótka i obcisła (trochę zbyt przylega do ciała u dołu). Ale przyznajemy, że to fason trudny, a ograny tu całkiem zgrabnie. Bo i zgrabna jest figura Ani. Dlatego, w tym przypadku taka długość i taki dekolt to nie grzech, a jeśli aż tyle pokazujemy, warto ukryć chociaż ramiona. Dlatego sukienki mini z długimi rękawami to świetne rozwiązanie. Duży plus za chabrowy kolor.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Torebka - plus

Skromna, ale ze skóry z ostrzejszym zwierzęcym deseniem i rockowym łańcuszkiem. Szczypta odwagi w dodatkach dobranych do minimalistycznych kreacji nie zaszkodzi.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Buty - plus/minus

Cieliste czółenka z odkrytym palcem święcą tryumfy wśród gwiazd. To czytaliście już wiele razy: są uniwersalne, wydłużają optycznie nogę, wyglądają elegancko. Powoli stają się jednak naszym zdaniem pójściem na łatwiznę i asekuracją przed wpadką. Tu przyznajemy też mały minus za to, że na stopę Ani są po prostu za ciasne. Nie ma nic gorszego niż ściśnięte palce odkształcające but.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska kapif

Podsumowanie - 90% stylu, 10% kiczu

Całą stylizację czytamy jako bardzo udaną. A o chybionych szczegółach zapominamy. Bo Ania właściwie zawsze wygląda olśniewająco.

Więcej o: