Freida Pinto - piękna sesja w InStyle UK

Hinduska piękność wystąpiła ostatnio w filmie "Geneza planety małp". Promuje go w InStyle UK w wyrafinowanych strojach z jesiennych kolekcji - obejrzyjcie piękne zdjęcia autorstwa Alana Gelati!
Freida Pinto w InStyle UK wrzesień 2011 Freida Pinto w InStyle UK wrzesień 2011 Alan Gelati dla InStyle UK - skan

InStyle UK wrzesień 2011

Gwiazda "Slumdog Millionaire" coraz częściej pojawia się na okładkach międzynarodowych magazynów. Indyjskie edycje Vogue'a i GQ to już dla niej oczywistość. Wystąpiła też na okładkach wielu numerów Cosmopolitan na całym świecie. My pisaliśmy o oryginalnej okładce lifestyle'owego pisma BlackBook. Teraz czas na brytyjski InStyle!

Freida Pinto dla InStyle UK Freida Pinto dla InStyle UK Alan Gelati dla InStyle UK - skan

InStyle UK wrzesień 2011

Okładkowa sukienka to majstersztyk stylu neowiktoriańskiego. Ciężkie aksamity i koronki z XIX-wieku służą za bazę seksownych sukienek przy ciele. Rozpoznajecie okładkową kreację?

Pucci j/z 2011 Pucci j/z 2011 EAST NEWS/

Pucci j/z 2011

To sukienka z najnowszej kolekcji jesienno-zimowej domu mody Pucci. Zagadka nie była łatwa. Pucci jest bardziej znane z kolorowych, graficznych wzorów. Jednak na ten sezon proponuje mroczny styl wiktoriański.

Freida Pinto dla InStyle UK Freida Pinto dla InStyle UK Alan Gelati dla InStyle UK - skan

InStyle UK wrzesień 2011

Aktorka świetnie prezentuje się w stylowym toczku i kwiecistej sukience spiętej paskiem Fendi. Głębokie rozcięcie to jesienny sposób zaakcentowania zgrabnych nóg.

Backstage pokazu Jonathana Saundersa j/z 2011 Backstage pokazu Jonathana Saundersa j/z 2011 EAST NEWS/

Jonathan Saunders, j/z 2011

Sukienka pochodzi z kolekcji jesiennej Jonathana Saundersa. Ale nam znacznie bardziej podoba się w stylizacji zaproponowanej przez InStyle. Freida dodaje tej smutnej sukni życia.

Freida Pinto dla InStyle UK Freida Pinto dla InStyle UK Alan Gelati dla InStyle UK - skan/EastNews

InStyle UK wrzesień 2011

To zdjęcie jest łatwiejsze do rozgryzienia. Żakiecik oczywiście pochodzi z jesiennej kolekcji Chanel. Także tym razem wolimy wersję z InStyle'a. Spódnica z egzotycznej skóry i rękawiczki pod kolor dodają żakietowi wyrafinowania. Pamiętajcie o butelkowej zieleni - to kolor obowiązkowy w tym sezonie.

Więcej o: