Suknia ślubna Pauliny Sykut - wiemy kto ją zaprojektował!

W sobotę prezenterka Polsat powiedziała "tak". Zobaczcie jej suknię i przeczytajcie co o niej mówią Bohoboco, autorzy kreacji!
Paulina Sykut wzięła ślub w sukni Bohoboco Paulina Sykut wzięła ślub w sukni Bohoboco kolaż Lula.pl/EastNews/bohoboco.com

Suknia ślubna Pauliny Sykut

W sobotę pogodynka Paulina Sykut poślubiła swojego wieloletniego partnera Piotra Jeżynę. Uroczystość odbyła się w Puławach, skąd pochodzą państwo młodzi.

Suknia ślubna Pauliny Sykut Suknia ślubna Pauliny Sykut EAST NEWS/VIPHOTO

Suknia ślubna Pauliny Sykut

Paulina zdecydowała się na dość nietypową suknię ślubną, bo w długości mini i maxi jednocześnie. Mini z trenem to ostatnio bardzo modny na salonach fason, ale rzadziej używa się go w kreacjach ślubnych. Przełomowa okazała się suknia Anji Rubik.

Poza ciekawym rozwiązaniem spódnicy, kreacja pogodynki była bardzo klasyczna. Gorsetowa góra, cienki błyszczący pasek i kaskada falban na biodrach. Takie rozwiązanie spódnicy przypomina nam nieco suknię narodową Miss Polonii. Brawo za brak zbędnych ozdób - największej zmory mody ślubnej.

Duet projektantów Bohoboco Duet projektantów Bohoboco bohoboco.com/kolaż lula.pl

Duet Bohoboco

Kreację zaprojektował duet Bohoboco czyli Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach. Na stronie internetowej marki projektanci deklarują, że ich styl to "cosmopolityczna mieszanka stylów charakterystycznych dla najważniejszych stolic mody". Ambitnie, ale projektanci mają powody do dumy, bo prezentują design na światowym poziomie.

Styl Bohoboco polubiły już polskie gwiazdy telewizji. W strojach od polskiego duetu widziano już: Kingę Rusin, Małgorzatę Sochę, Urszulę Dudziak, Annę Samusionek, Dorotę Wellman, Olgę Frycz, Dorotę Deląg, Kasię Glinkę, Edytę Olszówkę oraz zespół Sistars.

Ciuchy Bohoboco Ciuchy Bohoboco fullofstyle.pl

Suknia ślubna Pauliny Sykut

Minimalistyczne stroje duetu można znaleźć np. w internetowym sklepie fullofstyle.pl, a także w butikach w Warszawie i Krakowie.

Paulina Sykut w sukni Bohoboco Paulina Sykut w sukni Bohoboco materiały prasowe

Suknia ślubna Pauliny Sykut

Bohoboco udostępniło też szkic projektu sukni. Przed ślubem Paulina informowała media o szczegółach współpracy z duetem:

O zaprojektowanie mojej wymarzonej sukni ślubnej poprosiłam duet Bohoboco, bo bardzo lubię ich styl łączący minimalizm i klasykę. Udało mi się stworzyć taką suknię o jakiej marzyłam. Jestem zachwycona.

Suknia Ślubna Pauliny Sykut Suknia Ślubna Pauliny Sykut EAST NEWS/VIPHOTO

Suknia ślubna Pauliny Sykut

Projektanci wypowiedzieli się o efekcie końcowym.

Projektując sukienkę chcieliśmy spełnić marzenia Pauliny zachowując jednocześnie styl naszej marki. Naszym zadaniem było stworzenie kreacji przełamującej konwenanse, niespotykanej. (Kamil Owczarek)

Wspólnie z panną młodą stworzyliśmy wspaniałą suknię, której bogactwo i wytworność tkwi w szczegółach. Złamana biel szlachetnego jedwabiu, oraz delikatność wykończenia podkreślają urodę i wdzięk Pauliny. (Michał Gilbert Lach)

Suknia ślubna Pauliny Sykut Suknia ślubna Pauliny Sykut EAST NEWS/VIPHOTO

Suknia ślubna Pauliny Sykut

Suknia Sykut spodobała się także nam. Trzeba jednak przyznać, że jest bardzo krótka jak na ślub kościelny. W dodatku po ceremonii Paulina miała poważne problemy z "upilnowaniem" szalejącej na wietrze kreacji. Odsłonięcie ramion i całych nóg w przestrzeni kościoła to nadal pewna odwaga. Czyżby Paulina chciała zbudować swoją karierę na kontrowersyjnych kreacjach (pamiętacie jej tunikę z krzyżem?)?

Podoba Wam się suknia pogodynki? A może uważacie, że suknia ślubna powinna być skromniejsza?

Mamy dla Was także wideo z uroczystości:

Więcej o: