Najlepiej zarabiające pary show-biznesu - ranking Forbes

Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających par na świecie. Na pierwszym miejscu znalazła się modelka Gisele Bundchen i jej mąż, futbolista Tom Brady.
Gisele Bundchen i Tom Brady Gisele Bundchen i Tom Brady fot. EAST NEWS

Najlepiej zarabiające pary show-biznesu - ranking Forbes

Jim Houran, znany psycholog kliniczny powiedział kiedyś, że "wpływowi ludzie przyciągają wpływowych ludzi". Jeśli chodzi o celebrytów, można to przedstawić według równania "jeden plus jeden równa się miliony" oczywiście dolarów. 283 mln dolarów tyle właśnie zarobiło pięć najbardziej wpływowych par świata w okresie od maja 2010 do maja 2011. Najwięcej Gisele Bundchen i Tom Brady.

Gisele Bundchen i Tom Brady Gisele Bundchen i Tom Brady fot. EAST NEWS

Gisele Bundchen i Tom Brady

Gisele i Tom w zarobkach pokonali nawet jedną z najbardziej wpływowych par na świecie - Beyonce i Jay-Z. Łącznie od maja 2010 do maja 2011 roku zarobili 76000000 dolarów. Brady, podpisał czteroletni kontrakt z New England Patriots i zrobił 31 milionów dolarów a supermodelka wniosła do domowego budżetu aż 45mln dolarów w zaledwie 12 miesięcy. Dzięki tej kwocie Bundchen może zostać pierwszą modelką, która trafi na listę miliarderów.

Gisele Bundchen miliarderką

Gisele Bundchen

Jay-Z i Beyonce Jay-Z i Beyonce Fot. Evan Agostini AP

Jay-Z i Beyonce

Na drugim miejscu znalazło się małżeństwo najpotężniejsze małżeństwo z branży muzycznej - Beyonce Knowles i Jaz-Z. Ona zarobiła 35 z płyt, linii ubrań Dereon i kontraktów reklamowych z L'Oreal, DirecTV, General Mills a on 37 mln dolarów. Zarobki Jay-Z pochodzą z 10-letniego kontraktu z Live Nation opiewającego na wartość 150 milionów dolarów, który podpisał w 2008 roku oraz dywidendy, którą otrzymuje jako akcjonariusz w New Jersey Nets, sieci 40/40 Club chain i firmy reklamowej Translation.

Brad Pitt i Angelina Jolie - Złote Globy 2011 Brad Pitt i Angelina Jolie - Złote Globy 2011 fot. East News

Brad Pitt i Angelina Jolie

Na wysokiej, trzeciej pozycji - mimo że według deklaracji nigdy nie pracują w tym samym czasie znaleźli się aktorzy - Angelina Jolie i Brad Pitt. Na ich wspólnym koncie zaksięgowano w tym okresie 50 mln dolarów. Angelina jest najlepiej zarabiającą aktorką. W tym roku wzięła udział w filmie Salt, mimo że jej rola pierwotnie została napisana dla Toma Cruise?a. Jej mąż, który poza aktorstwem zajął się również realizacją filmów i założył firmę produkcyjną Plan B zarobił 20 mln dolarów.

David i Victoria Beckhamowie David i Victoria Beckhamowie fot. East News

David i Victoria Beckham

Mimo że Victoria Beckham była w ciąży i urodziła czwarte dziecko, to i tak udało się jej zarobić 5 mln dolarów na swoich projektach. Jednak w tej parze, to David nadal wiedzie prym. W tym roku zarobił 40 mln dolarów na kontraktach piłkarskich i reklamowych, głównie z Adidas i Samsung, którego ambasadorem będzie podczas Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie.

Robert Pattinson i Kristen Stewart Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. EAST NEWS

Robert Pattinson i Kristen Stewart

Na piątym miejscu niespodziewanie znalazł się duet aktorski znany z sagi "Zmierzch". Robert Pattinson i Kristen Stewart zarobili po 20 mln dolarów.

Więcej o: